Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Aksesorë për grirjen e mishit Deluxe

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Një aksesor perfekt për të grirë mishin, i cili përdoret me Robotin Delimano Kitchen Deluxe. Falë këtij aksesori ju mund të grini mishin në çdo moment që ju duhet në vetëm pak minuta. Seti përfshin: Grirësen për mishin dhe 2 aksesorë për pregatitjen e salçiçeve.

Aksesorë për grirjen e mishit Deluxe

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 1,199 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një aksesor perfekt për të grirë mishin, i cili përdoret me Robotin Delimano Kitchen Deluxe. Falë këtij aksesori ju mund të grini mishin në çdo moment që ju duhet në vetëm pak minuta. Seti përfshin: Grirësen për mishin dhe 2 aksesorë për pregatitjen e salçiçeve.

Më shumë
Detajet e produktit

Motorr i fuqishëm, 8 shpejtësi të ndryshme

Roboti i kuzhinës Delimano është dizenjuar për përzjerjen e një sërë ushqimesh. Me një motorr të fuqishëm 1000W dhe 8 shpejtësi të ndryshme + ka edhe një funksion me pulsim për kontroll preçiz në cilëndo shpejtësi.

Seti për grirjen e mishin Deluxe është një aksesorë i cili i përshtatet dhe montohet robotit të kuzhinës deluxe dhe do t'ju ndihmojë ju të pregatisni mishin e grirë apo salcicet.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star