Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Grirëse Mishi Joy

Photo
Video

Jo vetëm një grirëse mishi, por një makineri për grirjen e mishit me anë të së cilës mund të pregatisni më shpejt dhe më thjeshtë çdo lloj mishi që ju dëshironi dhe për më tepër mund të pregatisni edhe salçiçe sipas mënyrës tuaj.

 • motor i fuqishëm 1800W
 • 2në1 - mund të pregatisni salçiçe në shtëpi & grirëse mishi
 • 3 koka të ndryshme për grirje
Grirëse Mishi Joy
8,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jo vetëm një grirëse mishi, por një makineri për grirjen e mishit me anë të së cilës mund të pregatisni më shpejt dhe më thjeshtë çdo lloj mishi që ju dëshironi dhe për më tepër mund të pregatisni edhe salçiçe sipas mënyrës tuaj.

 • motor i fuqishëm 1800W
 • 2në1 - mund të pregatisni salçiçe në shtëpi & grirëse mishi
 • 3 koka të ndryshme për grirje
Më shumë
Detajet e produktit

Grirëse mishi Joy, fantastike për çdo shtëpi

Dëshironi të pregatisni hamburger të shijshëm, tortilla meksikane apo salce bolonjeze, por preferoni të grirni mishin sipas dëshirës tuaj dhe të surprizoni anëtarët e familjes dhe miqtë me shijen fantastike?

Grirësja e mishit Delimano Joy ju ofron mundësinë të grini mishin dhe madje të pregatisni edhe salçiçe me përbërës të ndryshëm. Tani ju lehtësisht mund të grini dhe miksoni mishin me erëzat sipas dëshirës tuaj.

Delimano Joy Meat Mincer

Grirëse mishi e fuqishme me një çmim të leverdisshëm

Falë fuqisë 1800W, grirësi i mishit mund të grije 0.8 kg mish në 1 minutë, duke e bere këtë paisje një ndër më efektivet në kuzhinë - dhe me një çmim shumë të leverdisshëm në krahasim me grirëset e tjera të mishit.

Mund të përdoret për grirjen e mishit, perimeve dhe frutave. Me aksesorët shtesë ju mund të:

 • Delimano Joy Meat Mincer

  Grini arrat

 • Delimano Joy Meat Mincer

  Pregatisni salçiçe

 • Delimano Joy Meat Mincer

  Pregatisni qofte

Pregatisni mishin sipas dëshirës

Grirësja e mishit Delimano ka 3 aksesorë me atë të së cilave ju mund të përcaktoni trashësinë e grirjes së mishit (të hollë, mesatare dhe të trashë) për të pregatitur shumëllojshmëri specilatetesh me bazë mishi.

 • Delimano Joy Meat Mincer

  Grirje e trashë

 • Delimano Joy Meat Mincer

  Grirje mesatare

 • Delimano Joy Meat Mincer

  Grirje e hollë

Dhe nëse diçka nuk shkon mirë?

Nëse mishi ngec në grirëse përshëmbull? Harrojeni të hapni dhe të çmontoni të gjithë paisjen - kjo paisje ka një funksion që bën të mundur kthimin mbrapsht dhe ju lehtësisht do të rregulloni këtë problem dhe do të vazhdoni punë të qetë.

 

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Voltazhi/Watt/Hz: 220-240V; fuqia e vlerësuar 600-800W; 50/60Hz
Pesha 3,7 kg
Përmasat 33,9 x 18 x 42,1 cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Tefta

www.delimano.al

Perfekte
Shume praktike dhe e lehte ne perdorim

Produktet 1