Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Magic Bullet me 7 aksesorë

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Magic Bullet është një blender praktik i cili do t’ju ndihmojë në kuzhinë për të kursyer kohë në pregatitjen e vakteve. Me thika speciale të dizenjuar për të miksuar dhe përzier pothuajse çdo gjë në 10 sekonda ose më pak! Seti përfshin: pajisjen bazë, thikën çelik inox kryq, 2 gota dhe 2 kapak. Fuqia: 200W. Madhësia e gotave: 0.25 L dhe 0.55 L.

Magic Bullet me 7 aksesorë

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Magic Bullet është një blender praktik i cili do t’ju ndihmojë në kuzhinë për të kursyer kohë në pregatitjen e vakteve. Me thika speciale të dizenjuar për të miksuar dhe përzier pothuajse çdo gjë në 10 sekonda ose më pak! Seti përfshin: pajisjen bazë, thikën çelik inox kryq, 2 gota dhe 2 kapak. Fuqia: 200W. Madhësia e gotave: 0.25 L dhe 0.55 L.

Më shumë
Detajet e produktit

Magic Bullet me 7 aksesorë, grin, pret, bluan dhe mikson në 10 sekonda

Është shumë e lehtë për t'u përdorur Magic Bullet 1,2,3 dhe është gati.

Magic Bullet përmban:

Pjesa bazë me fuqi rretulluese të lartë

Pjesa baze është zemra e paisjes Magic Bullet. Thjeshtë vendoseni në pjesën kryesore një nga gotat dhe shtypeni atë. Nuk ka butona për të shtypur e as manuale për të lexuar. Asgjë nuk mund të jetë kaq e thjeshtë.

 

Thika kryq

Thika kry është e përshtatshem për prerjen, copëtimin dhe përzierjen e ushqime të bezdisshme si qepë, djathë, mish dhe pije të ngrira. Thika është bërë prej çeliku inox, kështu që është e sigurtë dhe nuk ka nevojë për mprehje. Mund të lahet lehtësisht edhe në pjatalarese.

Gota e madhe dhe gota e vogel

Format unike të tyre janë sekreti i kesaj paisje -Magic Bullet. Gota e shkurtër është ideale për të pregatitur ushqime të shpejta dhe shumë të shëndetshme. Gota e gjatë gjithashtu për sasi më të mëdha.

Kapaku për mikrovale dhe kapaku me vrima

Magic Bullet vjen i shoqëruar me dy kokat e saj që mund të përdoren edhe për ngrohjen e ushimeve në mikrovale dhe gjithashtu për të vendour mbi ushimet tuaja djathin e grirë me anë të kapakut me vrimat e mëdha apo kanellën me pjesën me vrima më të vogla.

Kapak hermetik që ruajnë freskinë

Nuk do tju duhet asnjë kontenier apo kapak plastikë për të mbajtur të freskëta ato që ju keni përgatitur, sepse Magic Bullet vjen i shoqëruar me kapaku hermetik që ruajnë të freskëta ushqimet e pregatitura, dhe është i përshtatshme për të dy gotat edhe për gotën e gjatë dhe për gotën e shkurtër.

Magic Bullet 7PCS

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • e vogël dhe kompakte
 • kombinohet në çdo kuzhinë
 • efiçente
 • blender i fuqishëm
 • teknike me pulsim
 • perfekte për të krijuar salca, koktejle, smoothie etj
 • gotat mund të lahen në lavastovilje
 • Fuqia motorrike 200 Wat

Përdormi i produktit:

Nuk ka butona për të shtypur, as manuale të gjata për të lexuar. Thjeshtë vendosni një nga gotat e Magic Bullet dhe shtypeni.... është shumë e thjeshtë! Me Magic Bullet i cili është shumë i thjeshtë për tu përdorur, ju mund të pregatisni salca të shijshme si guacamole, koktejle të freskta, pinakolada apo margarita, një shumëllojshmëri salcash për makarona, krem çokollatë, milkshake e shumë gjëra të tjera. Të gjitha pa shumë mundim thjeshtë dhe shpejtë.

Përdorimi i Magic Bullet është aq i thjeshtë sa 1,2,3 ...

 1. Vendosni përbërësit në gotën e Magic Bullet
 2. Vendosni thikën dhe mbylleni mirë
 3. Vendosni gotën në paisjen bazë dhe thjeshtë shtypeni poshtë për të filluar miksimin.

Kjo është mënyra e përdorimit. Për aq kohë sa ju do ta mbani shtypur, Magic Bullet do të jetë në punë. Kur të dëshironi ta stoponi thjeshtë rrotulloni gotën dhe hiqeni nga paisja bazë.

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jonila Vata

www.delimano.al

fantastik
Eshte pikerisht ai qe kerkoja prej shume kohesh. Mezi pres ta kem ne duart e mia

feruze halili

www.delimano.al

perfect
e shkelqyer

Produktet 2