Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Aksesorë për Grirësen Joy Duomix Joy

Photo
Video
-40%

Zgjidhja perfekte per grirjen e ushqimeve

Grirësja Delimano Joy Duomix është një aksesorë shtesë i cili është i përshtatshëm për tu përdorur me setin Delimano Joy Duomix. Lehtësisht ju mund të grini të gjithë përbërësit që ju duhen për pregatitjen e vakteve, thjeshtë dhe shpejtë.

 • Shumë e fortë, e vogël dhe punon pa zhurmë
 • E lehtë në përdorim
 • Materiale cilësore
 • Lehtësi në pastrim
Aksesorë për Grirësen Joy Duomix Joy

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 770 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Zgjidhja perfekte per grirjen e ushqimeve

Grirësja Delimano Joy Duomix është një aksesorë shtesë i cili është i përshtatshëm për tu përdorur me setin Delimano Joy Duomix. Lehtësisht ju mund të grini të gjithë përbërësit që ju duhen për pregatitjen e vakteve, thjeshtë dhe shpejtë.

 • Shumë e fortë, e vogël dhe punon pa zhurmë
 • E lehtë në përdorim
 • Materiale cilësore
 • Lehtësi në pastrim
Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja perfekte per grirjen e ushqimeve

Grirësja Delimano Joy Duomix është një aksesorë shtesë i cili është i përshtatshëm për tu përdorur me setin Delimano Joy Duomix. Lehtësisht ju mund të grini të gjithë përbërësit që ju duhen për pregatitjen e vakteve, thjeshtë dhe shpejtë.

 • Shumë e fortë, e vogël dhe punon pa zhurmë
 • E lehtë në përdorim
 • Materiale cilësore
 • Lehtësi në pastrim

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star