Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Gotë për Nutribullet 0,9 l

Photo
Video

Nutribullet is a superfood nutrition extractor. Make and and enjoy healthy drinks right in the same cup. Nutribullet tall cup 0,9 l is part of it.

Gotë për Nutribullet 0,9 l
1,290 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Nutribullet is a superfood nutrition extractor. Make and and enjoy healthy drinks right in the same cup. Nutribullet tall cup 0,9 l is part of it.

Më shumë
Detajet e produktit
Nutribullet është një ekstraktues i ushqimit për ti kthyer ato në superushqime. Bëni dhe shijoni pije të shëndetshme në të njëjtën gotë. Gota e gjatë e Nutribullet është 0,9 l.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star