Nuk keni produkte në shportë

Provo

Gotë 700ml me valvul për Multifresh

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Gotë e madhe 700 ml për smoothie, madje edhe për racione familjare.

Gotë 700ml me valvul për Multifresh
999 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
Më shumë

Gotë e madhe 700 ml për smoothie, madje edhe për racione familjare.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia