Nuk keni produkte në shportë

Provo

Gërshëre Gourmet

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Make boning chicken or dicing bacon quick and simple with a pair of high-quality kitchen scissors from Delimano. Gourmet Scissors feature extremely durable 100% Japanese stainless steel. Rust-resistant blades hold an incredibly sharp edge and handles are beautifully balanced and comfortable to use. The handles also have built-in twist-style bottle opener, jar opener, and nutcracker.

Gërshëre Gourmet

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 600 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
Më shumë

Make boning chicken or dicing bacon quick and simple with a pair of high-quality kitchen scissors from Delimano. Gourmet Scissors feature extremely durable 100% Japanese stainless steel. Rust-resistant blades hold an incredibly sharp edge and handles are beautifully balanced and comfortable to use. The handles also have built-in twist-style bottle opener, jar opener, and nutcracker.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia