WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Garuzhde Brava

Photo
Video

Garuzhde e madhe nga linja Delimano Brava është apsolutisht një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Dorezë e rehatshme dhe madhësi perfekte për të servirur në mënyrën e duhur. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Garuzhde Brava
690 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Transporti vjen pas 2 muajsh
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Garuzhde e madhe nga linja Delimano Brava është apsolutisht një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Dorezë e rehatshme dhe madhësi perfekte për të servirur në mënyrën e duhur. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Diferencën do ta ndjeni në dorë dhe do ta shikoni në pjatë

Garuzhde e linjës Delimano Brava është një aksesor perfekt për servirjen e supës, gjellërave të ndryshme ose salcave. Madhësi perfekte e cila siguron servirjen e duhur, dhe nuk do të zhgenjejë as llupsit më të mëdhenj, dorezë e rehatshme. 

Material çelik dhe formë ergonomike siguron balancë dhe kontroll - një ndryshim që do ta ndjeni në dorë.

Delimano Brava Large Ladle PRO

Garuzhde perfekte për servirje e:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • servirjen e supës, gulashit, apo çdo lloj gjellë tjetër
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Large Ladle PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star