Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fritezë Perla

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Friteza Delimano Perla ka një kapacitet 2.5 litra dhe fuqi 1600 W, dhe ju mund të gatuani ushqimet tuaja të preferuara në vetëm pak minuta. Çelës për të rregulluar temperautrën, për rezultate perfekte në skuqje. Perfekte për patate të skuqura, kofsha pule, krah pule, karkaleca dhe gjithçka tjetër që ju dëshironi të jetë krokante dhe plotë shije. 

Fritezë Perla

Çmimi: 9,980 Lekë


Oferta: 2,994 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Friteza Delimano Perla ka një kapacitet 2.5 litra dhe fuqi 1600 W, dhe ju mund të gatuani ushqimet tuaja të preferuara në vetëm pak minuta. Çelës për të rregulluar temperautrën, për rezultate perfekte në skuqje. Perfekte për patate të skuqura, kofsha pule, krah pule, karkaleca dhe gjithçka tjetër që ju dëshironi të jetë krokante dhe plotë shije. 

Më shumë
Detajet e produktit

Perfekte për të skuq patate, kofsha pule, krah pule, karkaleca dhe gjithçka tjetër që ju dëshironi të jetë krokante dhe plotë shije.

Friteza Delimano Perla ka një kapacitet 2.5 litra dhe fuqi 1600 W, dhe ju mund të gatuani ushqimet tuaja të preferuara në vetëm pak minuta. Çelës për të rregulluar temperautrën, për rezultate perfekte në skuqje. Dritë treguese e cila ju informon që vaji ka arritur temperaturën optimale dhe është gati për të filluar skuqjen; drita blu tregon që pajisja po punon. Kapaku ka një dritare transparente, kështu ju mund të skuqni me kapak mbyllur - për të reduktuar sperkatjen e vajit.

Koshi i brëndshëm është çelik inox dhe me dorezë praktike për më shumë lehtësi gjatë gatimit.

Ne kemi vendosur në friteze disa sygjerime temperaturash për ushqime të ndryshme dhe një buton për të hapur kapakun, për të parandaluar aksidentet gjatë përdorimit.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia