WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Friteze me ajër me dy kosha

Photo
Video
-20%

Pulë e pjekur apo patate të skuqura? Nuggets apo mocarela e skuqur? Tani nuk keni pse të zgjidhni, por mund të përgatisni 2 pjata në të njëjtën kohë me Delimano Air Fryer Dual Basket! Friteza e parë me ajër me 2 kosha të pavarura ju lejon të gatuani 2 ushqime në 2 mënyra në të njëjtën kohë. Të dy koshat me kapacitet 4L kanë ventilatorë ciklonikë dhe ngrohës të shpejtë. Me veshje që nuk ngjit dhe 8 programe të paracaktuara dhe mbyllje automatike.

Friteze me ajër me dy kosha

Çmimi: 27,990 Lekë


Oferta: 22,392 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Pulë e pjekur apo patate të skuqura? Nuggets apo mocarela e skuqur? Tani nuk keni pse të zgjidhni, por mund të përgatisni 2 pjata në të njëjtën kohë me Delimano Air Fryer Dual Basket! Friteza e parë me ajër me 2 kosha të pavarura ju lejon të gatuani 2 ushqime në 2 mënyra në të njëjtën kohë. Të dy koshat me kapacitet 4L kanë ventilatorë ciklonikë dhe ngrohës të shpejtë. Me veshje që nuk ngjit dhe 8 programe të paracaktuara dhe mbyllje automatike.

Më shumë
Detajet e produktit

Përgatitni 2 pjata të ndryshme në të njëjtën kohë

Po përgatit darkë familjare me peshk dhe perime të pjekura? Apo gatime te ndryshme te skuqura për festë? Fëmijë që grinden për copëza apo shkopinj peshku për darkë? Me shportën e dyfishtë të Air Fryer Delimano mund të bëni të dyja - 2 pjata të plota me 2 ushqime të ndryshme të skuqura! Kjo pajisje e dobishme është friteza e parë me ajër me 2 kosha të pavarura që ju lejojnë të gatuani 2 ushqime në 2 mënyra, të gjitha në të njëjtën kohë!

Delimano Air Fryer Dual Basket

Mbushni të dy shportat dhe shijoni ushqimin pa u ndier ne faj

Shporta e dyfishtë e Fritezes Delimano mund të trajtojë dy pjata në të njëjtën kohë - thjesht mbushni të dyja koshat 4 litra, shtypni butonin dhe shikoni sesi ajri ciklonik dhe ngrohësit e shpejtë e kthejnë ushqimin tuaj në ushqime krokante dhe të shijshme që do t'ju pëlqejnë ju dhe familja juaj. Skuqja me ajër bën kore të artë pa vaj të panevojshëm, skuqje vetëm me ajër të nxehtë, kursen kalori, ofron ushqime më të lehta dhe dietike për këdo.

 • Delimano Air Fryer Dual Basket

  Qep dhe krah pule

 • Delimano Air Fryer Dual Basket

  Salmon dhe perime

 • Delimano Air Fryer Dual Basket

  Kek të vegjël dhe mini briosh

 • Delimano Air Fryer Dual Basket

  Fruta të thata

8 programe të paracaktuara për lehtësinë tuaj

Për të thjeshtuar funksionimin, pajisja ka 8 mënyra të paracaktuara të skuqjes me ajër:

 • Shkrirja
 • Patate të skuqura
 • Patate të pjekura
 • Kotoleta
 • Mish
 • Peshku
 • Kek
 • Funksioni i dehidratimit

Shportat janë të veshura me shtresë që nuk ngjit, kështu që ushqimi nuk do të ngjitet në sipërfaqe. Çdo shportë ka gjithashtu një tabaka për skuqje të ndashme, kështu që pastrimi është vërtet i thjeshtë dhe i shpejtë.

Delimano Air Fryer Dual Basket

Lehtësi në përdorim

Ekrani dixhital me prekje të shpejtë me simbole ju bën të lehtë zgjedhjen e programit të duhur. Me temperaturë nga 80°C deri në 200°C, ju mund të skuqni, piqni, piqni në skarë, ringrohni dhe madje dehidratoni në një pajisje pikërisht mbi banakun tuaj.

Materiali i dorezës i ftohtë në prekje ju siguron që dorezat e shportës të jenë të sigurta për t'u prekur gjatë gjithë kohës. Butoni i lëshimit në çdo sirtar siguron gjithashtu që sirtari të mos tërhiqet pa dashje ose nga fëmijët.

Delimano Air Fryer Dual Basket

Treguesi i kohës gjithëmonë në ndihmën tuaj

Gjithmonë të zënë dhe me nxitim? Pajisja përmban një kohëmatës 60 minuta për programet e paracaktuara dhe kohëmatës 3 - 24 orë për funksionin e dehidratimit. Një tjetër veçori e dobishme ju ndihmon në kuzhinë: kur është koha për të tundur ushqimin, si p.sh. patatet e skuqura, do të dëgjoni bip nje sinjal që të mund të tundni përmbajtjen e shportës në mënyrë që të skuqen në mënyrë të barabartë. Fikja automatike me tingull bip ju paralajmëron kur kohëmatësi të ketë mbaruar. Pajisja fiket automatikisht për të parandaluar mbinxehjen e ushqimit apo djegien.

Delimano Air Fryer Dual Basket
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Fuqia 1700 W
 • Voltazhi 220-240V~
 • Kapaciteti i shportave: 4L + 4L
 • Minutazhi 0 - 60 min të gjitha programet (3 - 24 orë për Dehidratim)
 • Temperatura 80 - 200°C të gjitha programet (35 – 70°C për Dehidratim)
 • Përmasat 38,4 x 30,0 x 30,8 cm
Delimano Air Fryer Dual Basket

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star