WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Friteze me ajër dhe avull

Photo
Video
-20%

Përgatitni ushqime të skuqura më të shëndetshme për të gjithë familjen me fritezën me ajër shumë të madha me teknologji të integruar të avullit. Kjo fritezë e dobishme mund të përgatisë ushqime të ndryshme me 3 mënyra dhe 3 programe të paracaktuara. Me temperaturë nga 80 deri në 200°C, kohëmatës deri në 60 minuta dhe një shtresë që nuk ngjit. Skuqini me ajër, piqni, ngroheni dhe gatuani me avull me fritezen me ajër dhe me avull.

Friteze me ajër dhe avull

Çmimi: 29,990 Lekë


Oferta: 23,992 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Përgatitni ushqime të skuqura më të shëndetshme për të gjithë familjen me fritezën me ajër shumë të madha me teknologji të integruar të avullit. Kjo fritezë e dobishme mund të përgatisë ushqime të ndryshme me 3 mënyra dhe 3 programe të paracaktuara. Me temperaturë nga 80 deri në 200°C, kohëmatës deri në 60 minuta dhe një shtresë që nuk ngjit. Skuqini me ajër, piqni, ngroheni dhe gatuani me avull me fritezen me ajër dhe me avull.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni ushqime të skuqura krokante me më pak kalori

A janë fëmijët tuaj adhurues të patateve të skuqura? A është dreka juaj e së dielës e mbushur gjithmonë me pulë të skuqur, ushqim deti apo perime? Ruajeni shijen, por hiqni kaloritë e panevojshme me fritezën e ajrit Delimano me avull. Kjo fritezë shumë e madhe me ajër 7 litra me teknologji të integruar të avullimit është e përkryer për skuqjen me ajër të një pjate të plotë me perime, patate të skuqura, peshk, mish ose bukë të stilit të furrës.

Delimano Air Fryer with Steam

Funksioni inovativ i avullit

Friteza me ajer dhe me avull Delimano është e para friteze me ajër e cila ka edhe funksionin e avullit. Kjo pajisje për përmirësimin e shëndetit lejon gatimin vetëm me ajër të nxehtë dhe me avull. Shmangni të gjitha këto litra vaj të panevojshëm dhe përgatisni ushqimin tuaj të preferuar të skuqur në mënyrën më të zgjuar dhe më të shëndetshme.

Punon në 3 mënyra të ndryshme:

 • Delimano Air Fryer with Steam

  Me avull

  Gatuan me avull në mënyrë të barabartë ushqimin, duke ruajtur lagështinë, shijen dhe lëndët ushqyese.

 • Delimano Air Fryer with Steam

  Friteze me ajër

  Krijon një vorbull nxehtësie dhe ajri i nxehtë skuq ushqimin tuaj.

 • Delimano Air Fryer with Steam

  Avull + Fritezë me ajër

  Kombinimi i avullit dhe ajrit për butësi në brendësi dhe krokante nga jashtë.

I përshtatshëm dhe i gatshëm për përdorim të përditshëm

Krahas tre mënyrave të gatimit, ai përfshin gjithashtu 3 programe të paracaktuara të thjeshta për t'u përdorur:

 • patate të skuqura,
 • perime,
 • pulë.

Temperatura mund të vendoset nga 80 °C deri në 200 °C dhe me kohëmatës deri në 60 minuta ju mund të skuqni, piqni, ringrohni - friteza e ajrit Delimano me avull do të bëhet shpejt një pjesë e domosdoshme e kuzhinës tuaj.

Delimano Air Fryer with Steam

Shporta e madhe për shumë persona të uritur

Friteza e ajrit me avull Delimano përfshin një shportë të madhe, në formë katrore prej 7 litrash, në mënyrë që të mund të përgatisni një serë gatimesh për familjen tuaj. Shporta ka një shtresë jo ngjitëse që do të thotë se ushqimi nuk do të ngjitet në sipërfaqe dhe shporta është gjithashtu e lehtë për t'u pastruar. Doreza e ftohtë në prekje lejon përdorimin pa frikë nga djegia e gishtave.

Delimano Air Fryer with Steam

Ekran dixhital me prekje të shpejtë

Ekrani dixhital me prekje të shpejtë ju ndihmon të zgjidhni lehtësisht dhe shpejt funksionalitetin e nevojshëm. Fikja automatike me tinguj bip shtohet për të kursyer kohën tuaj - kur kohëmatësi të ketë mbaruar, pajisja fillimisht kalon në modalitetin e ftohjes dhe fiket automatikisht për të parandaluar mbinxehjen e ushqimit.

Delimano Air Fryer with Steam
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Fuqia: friteza me ajër - 1700 W, avull - 900 W, avull & skuqje - 2600W
 • Voltazhi ~ 220-240V
 • Kapaciteti i shportës: 7 litra
 • Kapaciteti i depozitës së ujit: 1200 ml
 • Temperatura: friteza 80 - 200°C, avulli 100 °C
 • Përmasa 32,4 x 40,5 x 39,2 cm
 • Veshje jo ngjitëse PTFE
Delimano Air Fryer with Steam

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star