Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fritezë me ajër Deluxe

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Delimano Air Fryer Deluxe me qarkullimin e ajrit të nxehtë, skuq ushqimin pa e zhytur atë në vaj ose yndyrna të tjera. Kapaciteti i shportës 3.2 L, ju mund të bëni deri në 800gr patate të skuqura dhe 500gr biftek apo mish pule njëkohësisht. Gjithashtu ka një shtresë jo ngjitëse e cila parandalon ngjitjen e ushqimit në sipërfaqe. Perfekte për mish, patate, perime me më pak kalori dhe më pak yndyrë!

Fritezë me ajër Deluxe

Çmimi: 13,990 Lekë


Oferta: 6,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Delimano Air Fryer Deluxe me qarkullimin e ajrit të nxehtë, skuq ushqimin pa e zhytur atë në vaj ose yndyrna të tjera. Kapaciteti i shportës 3.2 L, ju mund të bëni deri në 800gr patate të skuqura dhe 500gr biftek apo mish pule njëkohësisht. Gjithashtu ka një shtresë jo ngjitëse e cila parandalon ngjitjen e ushqimit në sipërfaqe. Perfekte për mish, patate, perime me më pak kalori dhe më pak yndyrë!

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni në mënyrë të shëndetshme të gjitha vaktet e preferuara

Kur ka qënë hera e fundit që keni shijuar ushqime të shijshme të skuqura pa ju vrarë ndërgjegjia? Me fritezen me ajër Delimano Air Fyer Deluxe ju do të shijoni ushqime të skuqura por të shëndetshme. Qarkullimi i ajrit të ngrohtë, bën të mundur skuqjen e ushqimeve pa i zhytur në vaj, e duke i bërë shumë të shijshme e krokante! Ajo do t'ju kursej dhe kohë gjithashtu - elementi ekskluziv i gatimit kombinon nxehtësinë me një sistem të fuqishëm konvekcioni, i cili përkthehet në ushqime të shkëlqyera të pregatitura ne pak minuta.

Skuqni pa u penduar

Me një kapacitet prej 3.2 litra të shportes, ju mund të gatuarni 800 gr patate dhe 500 gram biftek ose pulë në të njëjtën kohë. Me fuqi 1300-1500W friteza me ajer është pefekte për të pergatitur një shumëllojshmëri gatimesh. Temperatura është e rregullueshme nga 80-200°C.

E lehtë për tu përdorur, e pershtatshme për vakte familjare

Jeni duke pregatitur drekën apo darkën, por nuk jeni të sigurtë në lidhje me funksionet dhe temperaturën e duhur? Mos u shqetesoheni, thjeshtë shikoni në manual kohën dhe temperaturën për produktit që do të pregatisni dhe çdo gjë do të jetë gati. Nuk ka rëndësi nese jeni fillesatar në kuzhinë apo profesionit, Delimano air fryer Deluxe është zgjidhja perfekte për të gjithë familjen për të pregatitur ushqime të skuqura por edhe të shëndetshme!

Shije fantastike

Falë sistemit të avancuar që kjo pajisje ka ju do të keni mundësi të shijoni dhe provoni një shumëllojshmëri vaktesh si patate të skuqura, mish apo edhe ëmbelsira. E duke qënë që ato nuk janë të zhytyra në vaj, jo vetëm që do të kenë një shije fantastike, por do të jenë edhe të shëndetshme! Gjithcka qe ju do te gatuani ne air fryer eshte me pak kalorike ne krahasim me menyrat tradiconale te skuqjes ne tigan.

Disa nga karakteristikat e saj:

  • sipërfaqe e cila nuk ngjit ushqimet
  • shumë praktike në përdorim
  • fikje automatike
  • dritë treguese e cila tregon që është e ndezur dhe ka arritur temperaturën perfekte

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ana

www.delimano.al

E rekomandoj per kedo
E perdor cdo dite me kenaqsi :)

ina

www.delimano.al

produkt super i mire
Une,jam e kenaqur qe pata mundesine ta bej timin kete produkt te mrekullueshem,me ka shpetur punen e gatimit ne kuzhine,dhe eleminon yndyrnat e teperta qe na demtojne shendetin

Produktet 2

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia