ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Fritezë Air Fryer Pro

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-30%

Pregatisni patate dhe çdo gjë tjetër të skuqur pa u ndjerë në faj! Zgjidhni Delimano Air Fryer Pro, friteza me ajër e re dhe e përmirësuar. Me Air Fryer Pro ju do të gatuani ushqime krokante dhe të skuqura pa yndyrë, tani do të ndryshoni mënyrën sesi skuqni ushqimin. Kapacitet i saj është 3.5l. Temperatura nga 80-200 °C.

Fritezë Air Fryer Pro

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 6,993 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pregatisni patate dhe çdo gjë tjetër të skuqur pa u ndjerë në faj! Zgjidhni Delimano Air Fryer Pro, friteza me ajër e re dhe e përmirësuar. Me Air Fryer Pro ju do të gatuani ushqime krokante dhe të skuqura pa yndyrë, tani do të ndryshoni mënyrën sesi skuqni ushqimin. Kapacitet i saj është 3.5l. Temperatura nga 80-200 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Ushqime të skuqura, krokante me më pak yndyrë

Ju prezentojmë Fritezën Air Fryer Pro, një alternativë më e shëndetshme për të skuqur ushqimet e preferuara! Tani mund të shijoni patate të skuqura me 95% më pak yndyrë, dhe më pak kalori në vetëm pak minuta! Për më tepër, mund t’i përgatisni edhe me erëzat e preferuara.

Delimano Air Fryer PRO

Më e mirë, më e madhe, më e avancuar

Friteza Air Fryer Pro është versioni i avancuar i fritezes me ajer, si nga pamja e jashtme, ashtu edhe në aspektin teknologjik. Gatuani pa vaj, pa u ndier ne faj, me versionin e avancuar:

 • Më e madhe: 3,5l kapacitet (modeli i mëparshëm 2,5 l) dhe pothuajse ne te njejtat permasa
 • Kapacitet më i madh mund të përgatisni deri në 25% më shumë ushqim në të njëjtën kohë
 • kakohë gatimi deri në 60 min për të pregatitur cdo lloj recete (modeli i mëparshëm 30 min)
 • Ka shportë të avancuar për performancë më të mirë dhe manovrim më të lehtë
 • një buton për hapjen e shportës dhe raftit
 • sistemi i ngrohjes teknologjikisht i avancuar për performancë më të mirë dhe me shumë jetëgjatësi
 • sipërfaqe të rrafshët në pjesën e sipërme të saj, në të cilën mund ta vendosni pjatën
 • funksion i dyfishte
 • fikje automatike – kur koha mbaron, pajisja fiket, për ta shmangur djegien e ushqimeve
 • treguesi i dritës – tregon kur pajisja është e ndezur ON (fuqia) dhe kur temperatura e duhur është arritur
Delimano Air Fryer PRO

Korkante, të nxehta në vetëm pak minuta

Nuk mund ta mohojmë - ushqimet e skuqura janë shumë të shijshme. Patate te skuqura, kofsha pule, perime - thjesht, nuk mund t’i rezistosh! Por pasojat e ushqimit të skuqur, në fund i vuan trupi ynë. Prandaj, nëse po kërkoni një mënyrë për të ngrënë ushqime të skuqura në një mënyrë më të shëndetshme, Friteza Air Fryer Pro është pajisja që ju duhet!

 • Delimano Air Fryer PRO

  Patate të skuqura

 • Delimano Air Fryer PRO

  Kofsha pule krokante

 • Delimano Air Fryer PRO

  Perime

 • Delimano Air Fryer PRO

  Qepe dhe patate

Shijoni ushqim të skuqur, krokant me më pak yndyrë në vetëm 4 hapa të thjeshtë

Përgatitja e ushqimit të skuqur me Delimano Air Fryer Pro është kaq e lehtë sa edhe fëmijët mund ta bëjnë. Thjesht ndiqni 4 hapat e thjeshtë:

 • Delimano Air Fryer PRO

  Vendosni përbërësit në shportë

 • Delimano Air Fryer PRO

  Vendosni kohën dhe temperaturën

 • Delimano Air Fryer PRO

  Hapeni kur të fiket automatikisht

 • Delimano Air Fryer PRO

  Shijoni ushqimin tuaj të skuqur me më pak kalori

Veshje jo-ngjitëse për pastrim më të lehtë

Pastrimi i shpejtë dhe i thjeshtë - Veshja jo ngjitëse parandalon ngjitjen e ushqimit në sipërfaqe, kështu që pastrimi është me të vërtetë i thjeshtë dhe i shpejtë. Mund ta përdorni Air Fryer Pro çdo ditë pa pastruar ose zëvendësuar vajin në tigan.

Delimano Air Fryer PRO

E disponueshme në 3 ngjyra

Delimano Air Fryer PRO është e disponueshme në 3 ngjyra:

 • E zezë
 • E bardhë
 • E kuqe

Zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar

Delimano Air Fryer PRO
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 3,5l capacity, timer up to 60 min
Materiali Hekur, Plastik, pvc
Përmasat 35x26x30.6cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star