WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Four Season

Photo
Video
-60%

Kjo tenxhere kompakte dhe super e gjithanshme 4in1 Delimano Four Season është një mrekulli për të kursyer hapësirën. Pjatat dhe enët e saj me ngrohje të shpejtë ju lejojnë të gatuani me shumëllojshmëri, nga pjekja në skarë deri tek gatimi me avull. Me teknologji infrared dhe 12 opsione të rregullueshme të nxehtësisë deri në 300 ͦC që ju japin kontroll të plotë gatimi çdo herë.

Four Season

Çmimi: 16,990 Lekë


Oferta: 6,796 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Kjo tenxhere kompakte dhe super e gjithanshme 4in1 Delimano Four Season është një mrekulli për të kursyer hapësirën. Pjatat dhe enët e saj me ngrohje të shpejtë ju lejojnë të gatuani me shumëllojshmëri, nga pjekja në skarë deri tek gatimi me avull. Me teknologji infrared dhe 12 opsione të rregullueshme të nxehtësisë deri në 300 ͦC që ju japin kontroll të plotë gatimi çdo herë.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni një festë të shijshme me vetëm 1 pajisje me infrared që kursen hapësirë

A është kuzhina juaj vërtet e vogël, e rremujshme dhe vazhdimisht në përdorim? Dëshironi të shijoni të gjitha mundësitë e gatimit dhe të bëni hamburger të pjekur në skarë, pica të shijshme, të bëni një tas me supë të bollshme ose petullash të shijshme, por thjesht nuk keni hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur të gjitha ato pajisje gatimi, sobë, skarë, dhe furrë?

Pajisja Delimano Four Seasons është një përgjigje për të gjitha dëshirat tuaja të gatimit! Kjo tenxhere e fundit do t'ju mundësojë të gatuani më shumë ushqim, por duke marrë hapësirën e vetëm 1 pajisje. A nuk është kjo fantastike?

4 pajisje gatimi në 1 - lejoni aftësitë tuaja të gatimit të veprojnë!

Me këtë pajisje gjithëpërfshirëse praktike tani keni pajisjen e përshtatshme të kuzhinës për të gjitha rastet. Delimano Four Seasons zëvendëson pajisje të ndryshme kuzhine dhe është më e madhe se një tenxhere gatimi. Ai përfshin teknikat e gatimit të 4 pajisjeve të ndryshme:

  1. zgare elektrike
  2. tave pjekje
  3. sobë
  4. tenxhere e nxehtë

Por ky është vetëm fillimi: ajo mund të përdoret edhe si:

  • sobë universale
  • tavë për pizza
  • ose për krepa

Baza mund të përdoret me tenxhere dhe tigan të tjerë, kështu që nuk ka kufizime se si mund të përdorni tenxhere tuaj: gatim, skuqje, tiganisje, pjekje, avull. Mëngjes, drekë ose darkë: të gjitha vaktet e shijshme tani janë të mundshme të përgatiten.

Me teknologjinë e ngrohjes infrared për ushqime të lengshme

Delimano Four Seasons përgatit ushqimin tuaj me trendin më të fundit të gatimit: me teknologjinë infrared. Gatimi me infra të kuqe është shumë afër metodës më të vjetër të gatimit, një zjarri të hapur. Tenxhere me infrared përdorin një sasi të jashtëzakonshme të energjisë së nxehtësisë, gjë që e bën ushqimin të gatuhet jashtëzakonisht shpejt. Për shkak të shpejtësisë, një tenxhere ose skarë me infrared mund të skuq biftekun tuaj ose patatet shumë më shpejt sesa një skarë konvencionale.

Me gatimin në mënyrë tradicionale, ajri nxehet rreth ushqimit dhe shumë lagështi mund të shpërndahet. Energjia infrared ngroh vetë ushqimin duke dridhur shpejt molekulat brenda ushqimit, kjo lejon që më shumë lagështi të ruhet brenda ushqimit.

12 nivele temperature deri në 300 C

Delimano Four Seasons mund të gatuajë në intervalin e temperaturës nga 40 në 300 ͦ C në 12 nivele. Për shkak të teknologjisë infrared ngrohja është më e barabartë në krahasim me ngrohjen e zakonshme.

E përsosur për studentët, apartamente të vogla, apartamente pushimesh, rulota

Delimano Four Season është një kursyes i vërtetë i hapësirës në të gjitha kuzhinat që nuk kanë vend. E vogël, kompakte dhe e gjithanshme është e përkryer për studentët, pronarët e apartamenteve të vogla dhe njerëzit që duan të kalojnë pushimet në rulotat e tyre.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star