OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Filtër zëvendësues

Photo
Video
-22%

Filtër zëvendësues për filtrsuesin e ujit. Mekanizmi i avancuar i filtrit Quick Twist bën ndryshimin e filtrit më të shpejtë, të thjeshtë dhe të sigurt. Ju mund të kontrolloni gjëndjen e filtrit përmes kapakut transparent.

Filtër zëvendësues

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 1,006 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Filtër zëvendësues për filtrsuesin e ujit. Mekanizmi i avancuar i filtrit Quick Twist bën ndryshimin e filtrit më të shpejtë, të thjeshtë dhe të sigurt. Ju mund të kontrolloni gjëndjen e filtrit përmes kapakut transparent.

Më shumë
Detajet e produktit

Filtër zëvendësues për filtruesin e ujit. Mekanizmi i avancuar i filtrit Quick Twist bën ndryshimin e filtrit më të shpejtë, të thjeshtë dhe të sigurt. Ju mund të kontrolloni gjëndjen e filtrit përmes kapakut transparent.

  • Hiq papastërtitë, makromolekulat e dëmshme dhe përmirësoni shijen
  • Pastron ujin e çezmës dhe ju siguron të pini ujë më të pastër dhe më të shëndetshëm
  • 1 filtër filtron deri në 1500L ujë
  • E thjeshtë për tu ndërruar

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star