Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Filtrues Uji

Photo
Video
-75%

Ujë i pastër, i shëndetshëm direkt nga rubineti me sistemin e filtrimit të ujit. 5 faza filtrimi për të eleminuar klorin, shijen dhe aromën e pakëndshme, dhe gjithashtu edhe grimcat e rërës që vijnë nga uji i rrjetit, duke ju ofruar ujë të pastër e të shëndetshëm për të pirë, gatuar apo larë frutat dhe zarzavatet. 1 filtër zëvendësues i përfshirë në paketim.

Filtrues Uji

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Ujë i pastër, i shëndetshëm direkt nga rubineti me sistemin e filtrimit të ujit. 5 faza filtrimi për të eleminuar klorin, shijen dhe aromën e pakëndshme, dhe gjithashtu edhe grimcat e rërës që vijnë nga uji i rrjetit, duke ju ofruar ujë të pastër e të shëndetshëm për të pirë, gatuar apo larë frutat dhe zarzavatet. 1 filtër zëvendësues i përfshirë në paketim.

Më shumë
Detajet e produktit

A jeni të sigurtë që uji që po pini është i mirë?

Uji mund të duket i pastër në pamje, por mund të përmbajë shumë papastërti, bakterie, klor e metale të tjera të rënda të cilat mund ti ndyshojnë shijen dhe aromën. E ndoshta për disa mund të jetë dhe i dëmshëm për shëndetin.

Filtruesi i uji Delimano mund të pastrojë ujin, duke eleminuar të gjitha papastërtitë e duke e berë të sigurtë për tu pirë apo përdorur në gatim. Jetëgjatësia e një filtri zëvëndësues është deri në 1.500l ujë.

Ky filter është shumë i thjeshtë për tu montuar dhe është universal (pothuajse mund të përshtatet për cdo rubinet). Ka një rrjedhshmëri maksimale deri në 2 litra për minutë, që nuk bën ndonjë ndryshim shumë të madh në krahasim me rrjedhën normale të uji.

Delimano Instant Water Filter

5 faza filtrimi

 1. Filtri qeramik i përbërë nga algat diatom të detit të thellë bën të mundur bllokimin dhe përthithjen e të gjitha grimcat e mëdha të rërës, ndryshkut, algave.
 2. Topat me sulfat kalcium reduktojne klorin e tepërt.
 3. KDF55 media (Kinetic Degradation Fluxion Media) maksimizon në mënyrë eficente filtrimin dhe eleminimin e klorit dhe metaleve të rënda.
 4. Argjendi & (karboni i aktivizuar kokrrizor) për pastrim të thellë të ujit të pijshëm.
 5. Guri Maifan me strukturën e tij poroze përthith klorin dhe metalet e rënda, e ndersa materiali i pasuruar me metale që përmban elemente si magnezi, hekur, kalciumi, potasiumi dhe flori, i shpërndan ato në ujë.
Delimano Instant Water Filter

Pse duhet te filtrohet uji?

 • Uji do të jetë më i pastër
 • Kushton më pak në krahasim me shishet e shtrenjta të ujit
 • Duke pire ujë të pastër e të filtruar mbroni trupin nga sëmundje të ndryshme
 • Uji i filtruar nuk përdoret vetëm për tu pirë por edhe në gatim gjithashtu
 • Redukton rriskun e sëmundjeve gastrointestinale
 • Filtrimi i ujit siguron ujë të shëndetshëm edhe për fëmijet dhe zhvillimin e sistemit të tyre imunitar
 • Mos blini më ujë të paketuar në shishe plastike dhe në të njejtën kohë mbroni dhe mjedisin.
Delimano Instant Water Filter

1 filtër zëvëndesuese filtron deri në 1.500 l ujë

Mekanizmi Quick Twist për ndryshimin e filtrit është shumë i thjeshtë dhe i sigurtë për tu ndërruar. Gjëndja e filtrit të brëndshëm mund të kontrollohet nëpërmjet kapakut transparent që ka filtri. Për të parë nëse filtri duhet ndryshuar ju shumë thjeshtë do ta kuptoni nga ngjyra e filtrit (ajo kthehet në gri ose kafe). 

Porosit tani Filtrin Delimano dhe do të merrni dhuratë një filter zëvëndësues.

Delimano Instant Water Filter

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star