Nuk keni produkte në shportë

Provo

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jorgan Whipstitch Dormeo

Photo
Video
-50%

Rifreskoni dhomën me një jorgan të ri e me një dizajn klasik, dhe mbulohuni me butësi e ngrohtësi! Jorgani Whipstitch është i mbushur me fibra të lehtë, të ngrohtë e të ajrosshme Wellsleep®. Po ashtu, ka qepje tradicionale në skaje dhe mbulesë prej pambuku. Në dispozicion në ngjyrat mente dhe lejla, në përmasë 140x200cm & 200x200cm. Mund të lahet në 40°C.

Jorgan Whipstitch Dormeo

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rifreskoni dhomën me një jorgan të ri e me një dizajn klasik, dhe mbulohuni me butësi e ngrohtësi! Jorgani Whipstitch është i mbushur me fibra të lehtë, të ngrohtë e të ajrosshme Wellsleep®. Po ashtu, ka qepje tradicionale në skaje dhe mbulesë prej pambuku. Në dispozicion në ngjyrat mente dhe lejla, në përmasë 140x200cm & 200x200cm. Mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Një zgjidhje perfekte për ta mbajtur dhomën tuaj të gjumit të freskët

Ashtu si të gjitha aksesorët e dhomës së gjumit, edhe jorganet duhet të lahen rregullisht dhe të ndryshohen çdo disa vjet, për të mbajtur mjedisin e pastër dhe të shëndetshme të gjumit.

Jorgani whipstitch Dormeo është një zgjidhje perfekte për të rifreskuar dhomën e gjumit, duke sjellë edhe një dizajn klasik.

E mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ndërsa mbulesa ka një pëlhurë të lëmuar me densitet të lartë të bërë nga 100% pambuk i që do ta bëjë kënaqësi të shkosh në shtrat.

Dormeo Whipstitch Duvet

Mbushje Wellsleep® mikrofibër për më shumë butësi

 • Mbulesa e bërë nga 100% pambuk i paralarë duke e bërë të këndshëm në prekje
 • Mbushja me mikrofibra Wellsleep® për një butësi luksoze
 • Karakteristika të shkëlqyera termike, lehtësisht i ajrosshëm, rezistent ndaj njollave dhe mykut duke e bërë atë ideale për përdorim në shtrat
Dormeo Whipstitch Duvet

I disponueshëm në 2 ngjyra dhe 2 përmasa

Jorgani është i disponueshëm në dy ngjyra:

 • mente e fresket
 • Lejla romantike

i kthyeshëm, ka nuanca të ndryshme në secilën anë dhe qepje tradicionale whipstitch në skaje.

Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Dormeo Whipstitch Duvet

Dizajn cilësor

 • Dormeo Whipstitch Duvet

  Çdo anë ka nuancë dhe strukturë të veçantë

 • Dormeo Whipstitch Duvet

  Skajet e jorganit kanë qepje tradicionale - Whipstitch

Koleksioni Dormeo Whipstitch

Përjetoni rehati maksimale me koleksionin e ri Dormeo Whipstitch, i cili gjithashtu përfshin edhe produkte të tjera:

 • batanije
 • jorgan
 • jastëk gjumi
 • jastëk dekorativ
 • peshqir
Dormeo Whipstitch Duvet
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Mbulesa 100% prewashed cotton
Mbushja 100% polyester (Wellsleep® advanced microfibers)
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x200 cm; 200x200 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star