Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Set Warm Hug për fëmijë 2021 Dormeo

Photo
Video
-50%

Jepni dhuratën me te bukur anëtarëve më të vegjël të familjes këtë sezon me Setin e Fëmijëve Dormeo Warm Hug. Një batanije e butë me gëzof që fëmijët do të duan ta mbajnë, e kombinuar me një jastëk të hollë. E përkryer për kohën e gjumit dhe kohën e lojës. Në ngjyrë mente ose rozë, me një dizajn të lezetshëm të pinguinëve dhe balonave. Batanija përfshin elementë me shkëlqim në errësirë për magji shtesë çdo natë.

Set Warm Hug për fëmijë 2021 Dormeo

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jepni dhuratën me te bukur anëtarëve më të vegjël të familjes këtë sezon me Setin e Fëmijëve Dormeo Warm Hug. Një batanije e butë me gëzof që fëmijët do të duan ta mbajnë, e kombinuar me një jastëk të hollë. E përkryer për kohën e gjumit dhe kohën e lojës. Në ngjyrë mente ose rozë, me një dizajn të lezetshëm të pinguinëve dhe balonave. Batanija përfshin elementë me shkëlqim në errësirë për magji shtesë çdo natë.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni më argëtuese kohën e gjumit dhe kohën e lojës

Seti i ri Dormeo Warm Hug për fëmijë është një version i setit tonë të njohur të dhuratave të dimrit, i krijuar posaçërisht për të kënaqur anëtarët më të vegjël të familjes tuaj.

Një batanije dhe jastëk i përshtatshëm japin butësinë dhe ngrohtësinë perfekte për t'i ndihmuar fëmijët të marrin pushimin dhe relaksin që u nevojitet për rritje të shëndetshme dhe ditë të lumtura.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2021

Një model i këndshëm me magji shtesë gjatë natës!

Seti vjen në dy ngjyra, rozë dhe mente, me një dizajn të lezetshëm të pinguinëve, reve dhe balonave, që do të ndihmojnë në lehtësimin e çdo fëmije në gjumë ose në frymëzimin e ëndrrave të gëzimit dhe aventurës. Mbulesa përfshin elementë të ndriçuar në errësirë për një prekje magjike shtesë, e cila do t'i bëjë oraret e gjumit diçka për t'u pritur dhe do t'i ndihmojë ata që kanë frikë nga errësira të kapërcejnë frikën e tyre.

 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2021

Batanije shumë e butë dhe e ngrohtë

 • Batanija 130x90cm është bërë nga material super i butë dhe me gëzof për një ngrohtësi të butë që fëmija juaj do ta dojë, veçanërisht pasi ditët bëhen më të ftohta dhe netët bëhen më të gjata.
 • E përkryer për t'u përdorur në divan, për të shtuar më shumë ngrohtësi kur jeni në shtrat ose duke marrë me vete kur udhëtoni.
 • Dy kopsa me kapëse do të thotë që ju mund të krijoni një xhep për këmbët për të mbajtur gishtërinjtë e vegjël të ndihen mirë gjatë gjithë dimrit ose të vishni batanijen si një shall.
Dormeo Warm Hug Kids Set 2021

Jastëku më i mirë

Sekreti i jastëkut tepër të butë është mbushja e mikrofibrave të avancuara Wellsleep®, i njëjti material i përdorur në jastëkët më të shitur të Dormeo®.

 • I ajrosur, i lehtë dhe i ngrohtë.
 • Me një strukturë unike që krijon xhepa ajri për vëllim të shtuar dhe një prekje të butë dhe të dobët.
 • Higjienik.

Jastëku me përmasë 40x40cm. Batanija dhe jastëku lahen në lavatriçe në 30 ° C dhe thahet shpejt.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2021
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star