Nuk keni produkte në shportë

Provo

Mirabai 3në1 Deluxe

Photo
Video
-50%

Dormeo Mirabai 3në1 Deluxe zgjidhja perfekte për ditët e ftohta të dimrit, mund të përdoret si batanije, jorgan ose një mbulesë për krevatitn tuaj. Përdoret në të dyja anët: e butë, e ngrohtë dhe me material pellushi në njerën anë. E disponueshme në 3 ngjyra: gri, krem dhe lejla dhe në dy përmasa 140x200cm dhe 200x200 cm. Mund të lahet në 40°C.

Mirabai 3në1 Deluxe

Nga Çmimi: 8,990 Lekë Deri në


Oferta: 4,495 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dormeo Mirabai 3në1 Deluxe zgjidhja perfekte për ditët e ftohta të dimrit, mund të përdoret si batanije, jorgan ose një mbulesë për krevatitn tuaj. Përdoret në të dyja anët: e butë, e ngrohtë dhe me material pellushi në njerën anë. E disponueshme në 3 ngjyra: gri, krem dhe lejla dhe në dy përmasa 140x200cm dhe 200x200 cm. Mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

3në1 zgjidhja perfekte për ditët e ftohta të dimrit

Dormeo Mirabai 3në1 Deluxe, batanije, jorgan dhe mbulesë krevati - të treja në një produkt të vetëm. Shumë e ngrohtë dhe e butë, e në të njejtën kohë elgante dhe në ngjyra shumë të këndshme. Mund të përdoret si një batanije e ngrohtë, si një jorgan ose si mbulesë për ti shtuar edhe më shumë bukurinë dhe elegancën dhomës tuaj.

  • BATANIJA - për më shumë ngrohtësi gjatë kohës që lexoni një libër në divan,
  • JORGAN - për më shumë ngrohtësi gjatë netëve tv ftohta të dimrit,
  • MBULESË - për ti dhënë një pamje luksoze dhomës tuaj.

Shumë e butë dhe shumë e ngrohtë për të përballuar edhe ditët më të ftohta të dimrit. E lehtë në mirëmbajtje, mund të lahet me 40°C.

Në 3 ngjyra luksoze: gri, krem dhe lejla dhe e disponueshme në 2 përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester (faux fur)
Mbushja 100% polyester (Wellsleep advanced®)
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x200 cm; 200x200 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star