Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Dyshek Dormeo iMemory S Plus

Photo
Video
-20%

Dyshek i cilësisë së lartë iMemory S Plus, me lartësi 20 cm dhe 3 zona, hipoalergjik dhe me teknologji Octaspring®. Perfekte për çdo pozicion gjumin dhe formë trupi, duke ju ofruar edhe mundësinë të rregulloni fortësinë dhe mbështetjen e dyshekut nga i butë në të fortë. Mbulesë me material memory e cila mund të lahet. Garancia 15 vjet.

Dyshek Dormeo iMemory S Plus

Çmimi: Nga 47,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 38,392 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dyshek i cilësisë së lartë iMemory S Plus, me lartësi 20 cm dhe 3 zona, hipoalergjik dhe me teknologji Octaspring®. Perfekte për çdo pozicion gjumin dhe formë trupi, duke ju ofruar edhe mundësinë të rregulloni fortësinë dhe mbështetjen e dyshekut nga i butë në të fortë. Mbulesë me material memory e cila mund të lahet. Garancia 15 vjet.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Kemi besim tek produktet tona dhe ju ofrorjmë deri në 15 vite garanci. Kjo do të thotë 5.470 ditë ku ju do të zgjoheni të shplodhur.

 • PRODHUAR NË BE

  Dysheku është dizenjuar dhe prodhuar në EU duke respektuar standartet më të larta të BE.

Një dyshek i personalizuar për ju

Dysheku iMemory S plus është i përbëre nga 2 nivele fortësie i butë dhe i fortë dhe lehtësisht mund të rrotullohet, gjithashtu duke ndryshuar edhe anën e mbulesës së tij e cila është me material të butë memory, ju mund të shtoni ose ulni fortësinë e dyshekut.

 • Fortësi dhe mbështetje e personalizuar: ju mund të zgjidhni nivelin ideal të fortësisë, mbështetjes dhe rehatisë
 • I kthyeshëm: ju lehtësisht mund ta ktheni në anën e fortë ose të butë
 • 4 fortësi dhe 2 nivele mbështetje: zgjidhni fortësinë dhe mbështetjen në bazë të kërkesës tuaj personale
 • Vetëajrosje maksimale: sistem unik për ajrosje të vazhdueshme
 • 3 zona komforti për mbështetje optimale në zonat e ndryshme të trupit
 • Dyshek antibakterial dhe hipoalergjik, i përshtatshëm për personat që kanë probleme me alergjitë dhe azmën
 • Mbulesë e cila hiqet dhe lahet për më shumë higjenë dhe një ambjent të pastër pa bakterie dhe aroma të pakëndshme
 • Perfekt për çiftet pasi lëvizjet nuk transferohen, kështu nuk do të shqetësoni partnerin
 • 15 vite garanci
 • Paketimi: I paketuar me vakum dhe në kuti kartoni
 • Mund të paguani edhe me këste

Shikoni dyshekun në brendesi

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  
 7.  

20cm

Zona 1

Zona 2

Zona 3

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

 1. 3 cm “formë S” shtresë Octaspring®

  Siguron përshtatje 3D, ajrosje dhe mundësi për të zgjedhur ndermjet 2 niveleve të mbeshtetjes.

 2. Shtresë e butë Ecocell®

  Zgjidhni fortësinë në bazë të kërkesës tuaj. Shtresa blu është e BUTË dhe shtresa portokali është e FORTË.

 3. Mbulesa me mbrojtje CleanEffect®

  Mbrojtje kundra bakterieve dhe pluhurave.

 4. 2 cm material Memory në mbulesë

  Përshtatet në mënyrë perfekte me formën e trupit tuaj.

 5. Shtresë e butë Ecocell®

  Zgjidhni fortësinë në bazë të kërkesës tuaj. Shtresa blu eshte e BUTË dhe shtresa portokalli është e FORTË

 6. Fibra Climalite

  Veti anti-mikrobe dhe kundra aromave të pakëndshme, fibra të cilat bëjnë të mundur menaxhimin e temperaturës dhe lagështisë.

 7. Mbulesë me zinxhir

  Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund të lahet në 60º.

4 fortësi dhe 2 nivele mbështetje në 1 dyshek

Dysheku iMemory S plus është i përbëre nga 2 nivele fortësie i butë dhe i fortë dhe lehtësisht mund të rrotullohet, gjithashtu duke ndryshuar edhe anën e mbulesës së tij e cila është me material të butë memory, ju mund të shtoni ose ulni fortësinë e dyshekut. Thjeshtë ktheni materialin e brëndshëm dhe mbulesën dhe ju mund ta ktheni atë në dyshek të butë, mesatar, të fortë ose shumë të fortë. Në zemër të dyshekut "forma S" shtresa Octaspring® e cila ju jep mundësinë të zgjidhni ndermjet niveleve të ndryshme të mbështetjes.

Personalizoni dyshekun tuaj

Ju mund të personalizoni sipas kërkesave tuaja dyshekun iMemory S PLUS. Përshtatet me trupin, kërkesat dhe perferencat tuaj të gjumit - mund të kthehet lehtësisht, nga i butë në të fortë. 100% gjithëmonë i juaji.

Trajtuar me Re-Vitalize

Trajtimi special Re-Vitalize është një proçes ku mbulesa e dyshekut është e pasuruar me lënde speciale e cila përmban substanca që bëjnë të mundur shkarkimin elektro-statik. Ky lloj trajtimi në mbulesën e dyshekut siguron disa përfitime të rëndësishme si:

 • përmirësimin e cilësisë së gjumit
 • rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në proçesin e rivitalizimit
 • ndimon trupin të shplodhet

Flini më mirë bashkë: Dysheku ideal për çiftet

Ju dhe partneri juaj keni preferenca të ndryshme në lidhje me dysheket? Dysheku Imemory Silver plus ju mundëson që të personalizoni jo vetëm dyshekun, por ju mund të personalizoni vetëm anën tuaj, pra në një dyshek të vetëm ju mund të keni 2 nivele të ndryshme fortësie. Ju dhe partneri juaj mund të zgjidhni sipas dëshirës fortësinë dhe rehatinë e dyshekut. Dyshekët me përmasë nga 160cm e më shumë, vijnë të ndarë në mes dhe me nga 2 shtresa. Pamvarësisht kësaj, dysheku është një i vetëm. Dysheku është i përshtatshëm për personat me peshë maksimale 140kg për person.

A e dini se çiftet të cilët flenë në dyshek dopjo - pa ndarje në mes - kanë një marrëdhënie dhe lidhje emocionale më të mirë? Flini më mirë me dyshekun Dormeo iMemory S PLUS pa ndarje në mes.

Hapja është e thjeshtë dhe e lehtë

Dysheku juaj do të vijë i paketuar me vakum në formë ruloni. Të gjithë dyshekët janë të presuar dhe të paketuar me vakum për më shumë higjenë dhe siguri maksimale gjatë transportit.

 • 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2

  Hapni dyshekun dhe hiqni qesen e paketimit.

 • 3

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Octaspring® Po
Bërthama Ecocell®, Susta Octaspring®
Fortësia I Butë, I Fortë
Garancia 15 vite
Lartësia 20 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Ecocell®, Octaspring/Susta sfungjeri, Shtresë Memory
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Me 2 shtresa Po
Programi Dormeo Fjetja
Shtresë e kthyeshme Po
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star