Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Mbulesë Krevati Black Diamond Dormeo

Photo
Video

Shtoni më shumë stil, ngrohtësi dhe rehati në dhomën tuaj të gjumit me këtë mbulesë. Shijoni modelin e mbushur me tegela të dizajnuara posaçërisht në një mbulesë kadifeje të mbushur me fibra Wellsleep®, për të dhënë më shumë butësi që do ta pëlqeni ta prekni dhe të flini me të. Përdoreni atë si një batanije shtesë, një jorgan të lehtë vere ose në dysheme për kohën e lojës së fëmijëve. E gjithanshme, lahet dhe e disponueshme në 3 madhësi të ndryshme.

Mbulesë Krevati Black Diamond Dormeo
Nga 4,490 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtoni më shumë stil, ngrohtësi dhe rehati në dhomën tuaj të gjumit me këtë mbulesë. Shijoni modelin e mbushur me tegela të dizajnuara posaçërisht në një mbulesë kadifeje të mbushur me fibra Wellsleep®, për të dhënë më shumë butësi që do ta pëlqeni ta prekni dhe të flini me të. Përdoreni atë si një batanije shtesë, një jorgan të lehtë vere ose në dysheme për kohën e lojës së fëmijëve. E gjithanshme, lahet dhe e disponueshme në 3 madhësi të ndryshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Rifreskoni pamjen e dhomës tuaj

Sillni stil të freskët dhe rehati të shtuar në dhomën tuaj të gjumit me këtë mbulesë të gjithanshme dhe praktike, pjesë e koleksionit ekskluziv të Black Diamond me një model klasik, të mbushur me tegela, do të ndihmojë që shtëpia juaj të jetë një vend qetësues paqeje dhe qetësie, një mjedis i përsosur për t'u çlodhur dhe për të shijuar jetën.

Më shumë se dekor

Dizajni i mbulesës së krevatit e bën atë një shtesë elegant për çdo shtrat, por ofron shumë më tepër sesa një pamje të re.

  • Përdoreni si batanije shtesë në dimër
  • Ideale si një jorgan i lehtë në verë
  • Merrni ne kamping, mbajeni në karvan ose makinë
  • Buesi dhe ngrohtesi në divan
  • Vendoseni në dysheme për një zonë loje të sigurt per femijet

Super rehati

Sekreti i komoditetit të kësaj mbulese është përdorimi i mikrofibrave Wellsleep®. Ky material i përparuar kombinon lehtësinë dhe butësinë me funksionalitet të shkëlqyeshëm. Karakteristikat termike, thithja minimale e lagështisë, ajrosja, rezistenca ndaj njollave dhe mykut dhe e bëjnë atë ideal për përdorim në shtrat. Modeli i mbushura me tegela siguron një shpërndarje të barabartë të fibrave, me një vëllim që jep një ndjenjë të lezetshme dhe të butë. Komoditeti plotësohet me një mbulesë kadifeje, për butësinë që do të pëlqeni edhe më shumë.

Përmase për çdo krevat

Mbulesa e krevatit vjen në 3 madhësi, 140x200cm, 200x200cm dhe 220x240cm, lahet plotësisht në 40 °C dhe thahet shpejt. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomën tuaj edhe me aksesorët e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Mbulesa 100% polyester
Mbushja 100% polyester fiber (wellsleep advanced)
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x200cm, 200x200cm, 220x240cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star