Nuk keni produkte në shportë

Provo

Doreza Kuzhine Silikoni

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-30%

Ideale për nxjerrjen e tenxhereve të nxehta ose tavës nga furra direkt në tryezën për shërbim, këto doreza silikoni Delimano Brava janë projektuar për të ndihmuar të bëjnë procesin gjatë gatimit sa më të sigurt dhe të lehtë. Shtresa e silikonit është e mbushur me material për izolim dhe rehati të përmirësuar, nuk rrëshqasin. 2 copë në set.

Doreza Kuzhine Silikoni

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 900 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ideale për nxjerrjen e tenxhereve të nxehta ose tavës nga furra direkt në tryezën për shërbim, këto doreza silikoni Delimano Brava janë projektuar për të ndihmuar të bëjnë procesin gjatë gatimit sa më të sigurt dhe të lehtë. Shtresa e silikonit është e mbushur me material për izolim dhe rehati të përmirësuar, nuk rrëshqasin. 2 copë në set.

Më shumë
Detajet e produktit

Ruani duart nga nxehtësia me dorezat e rehatshme të silikonit

Të janë djegur sërisht gishtat duke nxjerrë lazanjën nga furra? Epo jo mo, mbroni duart tuaja me dorezat e silikonit Delimano Brava. Ky set me 2 doreza është i rehatshëm, i përshtatshëm për çdo ambient të brendshëm të kuzhinës, dhe natyrisht kurseni duart nga nxehtësia.

Silikon që nuk rrëshket për mbrojtje nga nxehtësia

Leckat e kuzhinës janë zgjedhje mjaft e keqe për të kapur tiganët ose tavat e nxehta. Transferimi i nxehtësisë është i shpejtë, kështu që ju digjeni duart ose mund të lëshoni enën e nxehtë në dysheme, duke bërë një rrëmujë. Ne do të sugjeronim që më mirë të përdorni dorezat e silikonit Delimano Brava. Shtresa e jashtme e silikonit mbron duart tuaja nga nxehtësia dhe e bën atë të sigurt kur merreni tenxheret e nxehta nga furrë ose soba.

Gjithashtu përmban një lak të dobishëm silikoni për të varur dorezën.

Praktike dhe shumë të përdorshme në kuzhinë

Dorezat e silikonit Delimano Brava jane me veshje të brendshme me material të butë, me shumë shtresa, në mënyrë që ato të jenë të përshtatshme dhe të duken bukur në duar ndërsa i përdorni. Materiali i brëndshëm nuk lejon djersitjen e duarve.

Dorezat mund t’i pastroni me leckë të lagur ose t’i lani me dorë në ujë të ngrohtë.

Info Teknike

  • Madhësia: 21 x 14,5 x 1 cm për 1 copë
  • Materiali: silikon, pambuk

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia