OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Dërrasë Bamboo për prerje me tabaka Brava

Photo
Video

Përgatisni ushqimin duke bërë sa më pak rrëmujë, me dërrasën për prerje me tabaka. Dizajni i saj mbledh thërrimet e bukës ose lëngjet nga frutat, perimet ose mishi në një tabaka që është e lehtë për tu pastruar, duke ju kursyer kohë dhe duke mbajtur bufen të pastër. Mund të përdoret si mbajtëse për tenxheret, tabakaja mund të përdoret për të shërbyer ushqim nga kuzhina në tryezë ose tavolinë.

Dërrasë Bamboo për prerje me tabaka Brava
1,290 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Përgatisni ushqimin duke bërë sa më pak rrëmujë, me dërrasën për prerje me tabaka. Dizajni i saj mbledh thërrimet e bukës ose lëngjet nga frutat, perimet ose mishi në një tabaka që është e lehtë për tu pastruar, duke ju kursyer kohë dhe duke mbajtur bufen të pastër. Mund të përdoret si mbajtëse për tenxheret, tabakaja mund të përdoret për të shërbyer ushqim nga kuzhina në tryezë ose tavolinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Thuajini lamtumirë thërrmijave kur prisni bukë apo lëngu qe nxjerrin frutat kur priten, perime dhe mish me dërrasën bamboo për prerje me tabaka.

Permasa: 36x24 cm

Nuk ka më rrëmujë gjate prerjes

Dizajni i saj e bën rrëmujë një gjë të së shkuares, kur bëni një sanduiç të shpejtë ose përgatitni përbërës për një vakt të shëndetshëm për t’u shijuar në shtëpi. Thërrimet dhe lëngjet bien nëpër boshllëqet e dërrasës prej bamboo, dhe mblidhen në tabaka për ti pastruar sa më lehtë me pas.

E fortë, e sigurt dhe eko-miqësore

Dërrasa prerëse është bërë nga bambu natyral i fortë, eko-miqësor. Ky dru është përdorur për mijëra vjet, dhe është 33% më i lehtë se lisi dhe 16% më i fortë se panja, duke e bërë atë më rezistent ndaj prerjeve dhe gërvishtjeve.

Bamboo është gjithashtu natyrisht-mikrobik, do të thotë që ju mund të prisni ne feta, dhe copëtoni përbërësit tuaj me besim, duke e ditur që po i shërbeni më mirë vetes dhe të dashurve tuaj. Dhe ndërsa bambu ka një forcë të jashtëzakonshme ndaj peshës, thikat nuk do ta humbasin mprehtësinë gjatë kontaktit me të.

Përveçse është tërheqëse, e lehtë në peshë dhe e fortë, bambu është një nga materialet më eko-miqësore të njohura për njeriun. Rritet shpejtë dhe me aftësinë për të rigjeneruar shpejt rrënjët kur prehen, është një dru i qëndrueshëm që mund të ndihmojë në mbrojtjen e mjedisit.

Funksionalitet 3në1

Për më tepër, derrasa bamboo për prerje me tabaka ofron funksionalitet 3-në-1 për të siguruar përdorimin maksimal. Përdoreni atë si një dërrasë të fortë për prerje, si një mbajtëse për tenxheret dhe tiganët në tryezë, ose një tabaka shërbimi kur mbani ushqim.

Mbajeni kuzhinën tuaj të pastër dhe të organizuar me dërrasën për prerje bamboo Delimano Brava me tabaka.

Të dhëna teknike
Përmasat 36x24 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star