Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tavë rrumbullake 26 cm Flamenco V1

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-26%

Piqni ëmbëlsira, patate të shijshme ose pulë të pjekur me tavën e rrumbullakët Delimano Stone Legend Flamenco V1.  Veshja Quantanium me 5 shtresa me grimca të vërteta guri lejon ruajtjen e lagështisë dhe gatimit pa yndyrë. Kjo tavë mund të përdoret në sobë dhe në furrë. Përmasa 26 cm.

Tavë rrumbullake 26 cm Flamenco V1

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,960 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Piqni ëmbëlsira, patate të shijshme ose pulë të pjekur me tavën e rrumbullakët Delimano Stone Legend Flamenco V1.  Veshja Quantanium me 5 shtresa me grimca të vërteta guri lejon ruajtjen e lagështisë dhe gatimit pa yndyrë. Kjo tavë mund të përdoret në sobë dhe në furrë. Përmasa 26 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Tavë rrumbullake Delimano Flamenco V1, perfekte për gatim dhe ëmbëlsira nga më të ndryshmet. Kjo tavë është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ju do të gatuani shëndetshëm duke përdorur shumë pak yndyrë. Grimcat e gurit në veshje ruajnë nxehtësinë në mënyrë që ushqimi të gatuhet më mirë dhe kështu të ruaj vlerat e tij ushqyese.

Tava e rrumbullakët Stone Legend Flamenco mund të përdoren në të gjitha llojet e sobave, përfshirë edhe sobat me induksion.

Enamel ka disa veti të shkëlqyera, të cilat përputhen në mënyrë të përkryer për të gjitha kërkesat që mund të keni ne lidhje me enet e kuzhines:

 • Sipërfaqe e fortë, por e lëmuar dhe joporoze
 • 100% i riciklueshëm, miqësor ndaj mjedisit
 • E fortë, rezistent ndaj gërvishtjeve
 • Nuk humbet ngjyrën edhe pas shumë vite përdorimi
 • Lehtësi për tu pastruar
 • Nuk digjet

Avantazhet e Veshjes Quantanium:

 • Materiale jo toksike - 100% pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshme nuk hyn në ushqimin tuaj.
 • Veshje jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Quantanium, e veshur me grimca guri e përforcuar me grimca minerale natyrale prej guri dhe titani
 • Grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë tek ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit
 • Gatuani me pak yndyrë
 • Jep ushqimit shijen tradicionale si e gatuar në gure te vërtetë
 • Sipërfaqe perfekt jo ngjitëse
 • Perfekte për skuqjen e ushqimeve si vezët dhe peshqit
 • Lehtësi për tu pastruar

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia