Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tave rrumbullake Rossi Swiss Crystals

Photo
Video
-50%

Tava rrumbullake 28 cm Delimano Rossi Swiss Crystals mund te perdoret ne sobe edhe ne furre, e madhe mjaftueshem per te gatuar per te gjithe familjen. Me material alumini, e lehte ne peshe por me veti shume te mira ne shperndarjen e nxehtesise. Nuk ngjit dhe nuk gërvishtet falë veshjes cilësore me teknologjinë Swiss Crystal, dhe shtresës me diamant.

Tave rrumbullake Rossi Swiss Crystals

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të porositet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tava rrumbullake 28 cm Delimano Rossi Swiss Crystals mund te perdoret ne sobe edhe ne furre, e madhe mjaftueshem per te gatuar per te gjithe familjen. Me material alumini, e lehte ne peshe por me veti shume te mira ne shperndarjen e nxehtesise. Nuk ngjit dhe nuk gërvishtet falë veshjes cilësore me teknologjinë Swiss Crystal, dhe shtresës me diamant.

Më shumë
Detajet e produktit

Tave rrumbullake 28cm Delimano Rossi Swiss Crystals e cila mund te perdoret per nje shumellojshmeri gatimesh ne kuzhine. Me dy doreza praktike, kjo tave mund te perdoret ne sobe por edhe ne furre,

Fale teknologjise ekskluzive Swiss Crystal tava eshte e forte dhe rezistente dhe eshte aplikuar procesi i prodhimit me baze uji, qe eshte edhe nje proces miqesor per natyren. Kjo shtrese e cila nuk lejon ngjitjen permban miliona grimca kristali, dhe siperfaqja eshte shume rezistente. Dhe ne fund, nje shtrese diamanti eshte e aplikuar per me shume fortesi.

Disa nga avantazhet e taves:

  • Tava eshte me material alumini, nje metal i lehte ne peshe por me veti te shkelqyera ne shperndarjen e nxehtesise, pa krijuar pika te nxehta ose rrezik per tu deformuar edhe ne temperatura te larta.
  • Me nje veshje e cila eshte kundra ngjitjes, ku jane perdorur me miliona copeza kristalesh per nje siperfaqe te paster ku ju mund te gatuani me lehte.
  • Nje shtrese rezistente ndaj gervishtjeve dhe ku eshte perdorur edhe diamant, per te siguruar nje shtrese te forte e cila do ti rezistoje shume vite perdorimi.
  • Dizajn shume I kendshem, pjesa e jashtme e kuqe e ndersa brendesia e zeze.
  • E pershtatshem per cdo lloj sobe edhe ato me induksion, dhe me doreza celikur qe mund te perdoret edhe ne furre.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia