Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Multifresh 6 Wing Blade Assembly

Photo
Video

6 winged titanium coated (stainless steel) blade with domes, made by Japanese concept for fine crushing and extraction of nutrients.

Multifresh 6 Wing Blade Assembly
1,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
Më shumë

6 winged titanium coated (stainless steel) blade with domes, made by Japanese concept for fine crushing and extraction of nutrients.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia