Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Blender dore

Photo
Video
-25%

Përgatitni smoothie dhe lëngje të mbushura me lëndë ushqyese në pak minuta! Përdorni këtë pajisje të vogël në mënyrë që të mund të përzieni dhe të merrni pijen e preferuar me vete kudo që të shkoni. Ultra-inteligjent, ultra-kompakt Delimano Joy Blender To Go është për ju. Përfshin shishen 600ml me kapak udhëtimi. Fuqia 600 W.

Blender dore

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përgatitni smoothie dhe lëngje të mbushura me lëndë ushqyese në pak minuta! Përdorni këtë pajisje të vogël në mënyrë që të mund të përzieni dhe të merrni pijen e preferuar me vete kudo që të shkoni. Ultra-inteligjent, ultra-kompakt Delimano Joy Blender To Go është për ju. Përfshin shishen 600ml me kapak udhëtimi. Fuqia 600 W.

Më shumë
Detajet e produktit

Një dozë vitaminash gati në pak minuta

A është përzierësi i madh shumë i rëndë për smoothin e përditshëm, a ju duket e papërshtatshme derdhja e smoothiet të mëngjesit ose tundja në një shishe? Ju prezantojmë zgjidhjen e shpejtë, të dobishme dhe shumë më të përshtatshme Delimano Joy Blender To Go.

Ky blender dhe shishe me madhësi individuale është krijuar për një mënyrë jetese aktive, me ritëm të shpejtë. Është krijuar për njerëzit dinamikë në mënyrë që ata të mund të bëjnë pije të shëndetshme, plot vlera ushqyese para se të nisen për në punë, ose palestrën. Thjesht shtoni frutat, perimet dhe shtojcat tuaja të preferuara (arra, fara, bimë ose proteina) në blender, së bashku me pak ujë, dhe shndërroini përbërësit në pije të butë dhe të shijshme.

Delimano Joy Blender To Go

Gati për t'ju shërbyer çdo pije me një prekje të një butoni

Me përzierjen e shpejtë dhe të përshtatshme me një prekje, ju mund të krijoni smoothien tuaj të preferuar, lengje proteinike për të shijuar në shtëpi, kur dilin ose në zyrë, pa u munduar dhe pa kavanoza të rëndë.

Joy Blender To Go është i përshtatshëm për përzierjen, miksimin, coptimin e frutave, perimeve dhe materialeve të tjera ushqimore, duke i kthyer në lëngje të ndryshme si :

 • lëngje,
 • smoothi,
 • milkshakes,
 • pije të ndryshme,
 • lengje me proteina për mëngjes
 • dhe shumë ushqime të tjera si për shëmbull salca.
Delimano Joy Blender To Go

Motor i fuqishëm 600 W shkatërron akullin pa mundim me teh çeliku inox

Delimano Joy Blender To Go me motorin e saj 600 watt dhe deri në 20.000 RPM do të shtypë frutat dhe akullin e ngrirë duke i kthyer në smoothie sipas dëshirës tuaj. Tehu i çelikut është shumë i mprehtë dhe i fortë për përzierje të shpejtë dhe rezultate të shkëlqyera dhe të lëmuara çdo herë. Duke u përzier direkt në shishen e lëvizshme, do të keni më pak rrëmujë dhe më pak për të pastruar. Këmbët kundër rrëshqitjes / thithjes sigurojnë që përzierësi të jetë i qëndrueshëm në tryezë.

Kur pija juaj të jetë gati, thjesht zëvendësoni kapakun e tehut me kapakun e udhëtimit dhe jeni gati të filloni ditën tuaj.

Delimano Joy Blender To Go

600 ml shishe plastike dhe një kapak

Shishja plastike sportive me stil dhe kapacitet 600 ml është bërë pa BPA dhe i përshtatet shumicës së mbajtësve të gotave të makinës. Ka kapak të sipërm për të pirje më lehtë me një dorë dhe mbyllje të papërshkueshme nga rrjedhjet në të njëjtën kohë.

I përshtatshëm: Portabël dhe i lehtë për tu ruajtur

Delimano Joy Blender To Go është i lehtë për tu bartur - mund ta përdorni kudo që të ketë energji elektrike: shtëpi fundjave apo kamping. Për shkak se është kompakt dhe i lëvizshëm, kursen shumë hapësirë në dollap. Shishja dhe kapaku mund të lahen edhe në lavastovilje.

Seti përfshin:

 • 1x motorri bazë,
 • 1x thika,
 • 1x gota 600 ml,
 • 1x kapaku.
Delimano Joy Blender To Go
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Power 600W; Voltage:220-240V, 50-60Hz

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star