WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tavë rrumbullake Desire 28 cm

Photo
Video
-50%

Madhësia e duhur për një tavë të shijshme për ta ndarë me miqtë ose një tortë frutash për kafe e pasdites, kjo tavë e rrumbullakët alumini me veshje jo-ngjitëse Eclipse Peek siguron pjekje në mënyrë të barabartë. Ekstra i trashë dhe i qëndrueshëm për një performancë të lartë. E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave dhe për furrë. Përmasa 28 cm.

Tavë rrumbullake Desire 28 cm

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Madhësia e duhur për një tavë të shijshme për ta ndarë me miqtë ose një tortë frutash për kafe e pasdites, kjo tavë e rrumbullakët alumini me veshje jo-ngjitëse Eclipse Peek siguron pjekje në mënyrë të barabartë. Ekstra i trashë dhe i qëndrueshëm për një performancë të lartë. E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave dhe për furrë. Përmasa 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëhuni një Master Shef Me tavën Delimano Desire

 

A është kuzhina vendi i preferuar në shtëpinë tuaj? A e doni gatimin po aq sa e doni ushyqerjen? Kjo tavë premium është e përsosur për vakte të mëdha familjare: salca, një pjatë me patate, perime të gatuara ose  me avull, oriz, sarma, byrek, tortë, rosto mishi derri, makarona, lazanjë dhe pjata të tjera! Tava rrumbullake Desire kombinon veçori të pabesueshme të gatimit dhe qëndrueshmërisë. Trupi i tij është bërë prej alumini 100% të ricikluar dhe veshja jo-ngjitëse është e bazuar në ujë, në mënyrë që të afrohet sa më afër natyrës.

100% alumini i ricikluar: I mirë për ushqimin, i mirë për mjedisin

E gjithë linja e enëve të gatimi Delimano Desire është bërë nga alumin 100% i ricikluar, miqësor me mjedisin, një shpërndarës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë. Alumini siguron ngrohje të shpejtë dhe shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, kështu që tenxherja është e nxehtë në të gjitha pikat, në mënyrë të barabartë.

Miqësore për mjedisin

Alumini i ricikluar nga kanaçet, biçikleta dhe makina kursen 95% të energjisë së nevojshme për të prodhuar alumin të pastër të nxjerrë nga boksiti. Ne mbledhim enët me kujdes dhe zgjedhim enët nga një aliazh alumini i cili plotëson kërkesat tona për forcë, formë, forcë në tërheqje etj.

Veshje Eclipse HB 3x më e trashë dhe më shumë se 21x më e qëndrueshme

Veshja është një pjesë jashtëzakonisht e rëndësishme për enët e gatimit pasi përcakton përvojën tuaj të gatimit. Ne donim të siguroheshim që linja Desire do të dallohej nga enët e tjera të gatimit me veshje të besueshme, inovative që ka karakteristika të shkëlqyera gatimi.

Eclipse HB Peek është një shtresë me bazë uji, tepër e trashë, e cila e bën atë ekstra të qëndrueshëm, të humbur dhe kështu të qëndrueshëm. Spërkatet në 4 shtresa:

  • Shtresë bazë me trashësi shtesë dhe fortësi të jashtëzakonshme
  • Shtresë e ndërmjetme e përforcuar me grimca minerale ultra të forta
  • Shtresa e parë për rezistencë më të mirë
  • Shtresa e dytë për performancë të qëndrueshme jo-ngjitëse dhe përçueshmëri të përmirësuar termike me sipërfaqe 3D e cila rrit zonën e nxehtësisë

Veshje tepër e fortë dhe e qëndrueshme do t'i rezistojë enëve metalike me lehtësi dhe ju lejon të gatuani pa vaj. Dhe kur të keni mbaruar ju mund ta lani atë në lavastovilje.

E përshtatshme për të gjitha sobat edhe në furrë

Tava e rrumbullakët Delimano Desire mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë induksionin dhe është e sigurt edhe per perdorim në furrë deri në 220 °C.

Të dhëna teknike
Kapaciteti 4l
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali bazë Alumin
Përmasat 40cmx29cmx7cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star