WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tigan për skuqje Desire

Photo
Video
-50%

Tigan për skuqje Desire prej alumini me përmasë 24 ose 28 cm përmban një shtresë të nivelit më të lartë, perfekte për skuqjen e petullave, vezëve dhe gatime të panumërta që askush nuk mund t'i rezistojë. Meqenëse është i sigurt edhe për përdorim në furrë deri në 220 °C.

Tigan për skuqje Desire

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 2,245 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tigan për skuqje Desire prej alumini me përmasë 24 ose 28 cm përmban një shtresë të nivelit më të lartë, perfekte për skuqjen e petullave, vezëve dhe gatime të panumërta që askush nuk mund t'i rezistojë. Meqenëse është i sigurt edhe për përdorim në furrë deri në 220 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Tigan Premium që Kujdeset për Natyrën

I përsosur për të preagtitur mëngjesin tuaj, midis pjatave të tjera të shijshme, tigani Delimano Desire Frypan prodhohet duke përdorur një proces më ekologjik se sa tiganët mesatare, ndërsa siguron që rezultati përfundimtar të jetë një tigan me cilësi të lartë jo-ngjitëse. Përgatitni ushqime të shijshme, vezë të skuqura në mënyrë të përsosur, omëleta, petulla, tiganisje, pulë, biftek, hamburgerë, salca dhe pjata  të tjera. Në dispozicion në dy përmasa - 24 dhe 28 cm.

Baza: 100% alumini i ricikluar për shpërndarje të barabartë të nxehtësisë

Delimano Desire Frypan përfshin bazë prej 100% alumini të ricikluar, miqësor me mjedisin, një shpërndarës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë. Alumini siguron ngrohje të shpejtë dhe shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, kështu që e gjithë siperaqja është e nxehtë në të gjitha pikat e tiganit - do ta vini re pas raundit tuaj të parë të petullave.

Përveç se është i qëndrueshëm, alumini nuk ndryshket dhe është i lehtë gjë që e bën punën në kuzhinë më të lehtë dhe të përshtatshme.

Alumini i ricikluar Kursen 95% të Energjisë

Alumini i ricikluar (i bërë nga kanaçe, biçikleta dhe makina etj.) kursen 95% të energjisë së nevojshme për të prodhuar alumin të pastër të nxjerrë nga boksiti. Ne mbledhim enët me kujdes dhe zgjedhim enët nga një aliazh alumini i cili plotëson kërkesat tona për forcë, formë, forcë në tërheqje etj.

Veshja: Ju do ta pëlqeni absolutisht!

Asnjë tigan nuk do të ishte i plotë pa veshje jo-ngjitëse - ideale për t'u siguruar që përbërësit tuaj të mos ngjiten dhe ta bëjnë atë të lehtë për t'u pastruar. Eclipse HB Peek është një shtresë me bazë uji, ekstra e trashë, ekstra e qëndrueshme dhe jetëgjatë. E spërkatur në 4 shtresa:

  • Shtresë bazë me trashësi shtesë dhe fortësi të jashtëzakonshme
  • Shtresë e ndërmjetme e përforcuar me grimca minerale ultra të forta
  • Shtresa e parë për rezistencë më të mirë
  • Shtresa e dytë për performancë të qëndrueshme jo-ngjitëse dhe përçueshmëri të përmirësuar termike me sipërfaqe 3D e cila rrit zonën e nxehtësisë

Veshje tepër e fortë dhe e qëndrueshme do t'i rezistojë enëve metalike me lehtësi dhe ju lejon të gatuani pa vaj. Dhe kur të keni mbaruar ju mund ta lani atë në lavastovilje.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave edhe për furrë

Tigani për skuqje Desire mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë induksionin dhe është i sigurt edhe për përdorim në furrë deri në 220 ° C.

Të dhëna teknike
Kapaciteti 1,8 l; 2,7 l
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali bazë Alumin
Përmasat 24 cm; 28 cm
Rezistenca e temperaturës 220°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star