Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Touch

Photo
Video

Shijoni pulë krokante, patate të skuqura ose ëmbëlsira të shijshme pa u ndier në faj - provoni mënyrën më të shëndetshme të skuqjes me Delimano Air Fryer Touch. Më kompakte se kurrë, kjo fritezë me ajër e përmirësuar teknikisht dhe vizualisht mund të skuqë, pjek ose dehidratojë shumë lloje ushqimesh me ndihmën e 8 programeve të paracaktuara. Me kohëmatës, dorezë të ndashme, kosh të rregullueshëm nga 3,2 L në 5 L dhe një ekran me prekje.

Air Fryer Touch
14,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Shijoni pulë krokante, patate të skuqura ose ëmbëlsira të shijshme pa u ndier në faj - provoni mënyrën më të shëndetshme të skuqjes me Delimano Air Fryer Touch. Më kompakte se kurrë, kjo fritezë me ajër e përmirësuar teknikisht dhe vizualisht mund të skuqë, pjek ose dehidratojë shumë lloje ushqimesh me ndihmën e 8 programeve të paracaktuara. Me kohëmatës, dorezë të ndashme, kosh të rregullueshëm nga 3,2 L në 5 L dhe një ekran me prekje.

Më shumë
Detajet e produktit

Përgatisni ushqime të shijshme të skuqura deri në 25% më shpejt

Le ta pranojmë - ne të gjithë e duam ushqimin e skuqur, por shumë ndihen fajtorë që kanë ngrënë gjithë atë yndyrë e cila është e nevojshme për skuqjen e duhur të ushqimit. Për të mos përmendur skuqjen e ushqimit kërkon mjaft kohë dhe lë erëra të pakëndshme në kuzhinën tuaj. Ekziston një mënyrë më e mirë për të përgatitur ushqim të skuqur - me Delimano Air Fryer Touch!

Delimano Air Fryer Touch

Sekreti: Qarkullimi i ajrit të nxehtë

Qarkullimi i ajrit të nxehtë do të sigurojë që ushqimi juaj të jetë krokant nga jashtë dhe i gatuar në mënyrë të barabartë brenda – me pak ose aspak vaj shtesë. Thjesht futni ushqimin ne Air Fryer, zgjidhni një program dhe shikoni se sa shpejt ushqimi juaj do të marre ngjyrën kafe e artë dhe tepër i freskët. Nuk do të dëshironi të skuqeni më në vaj!

 • Delimano Air Fryer Touch

  Patate të skuqura, ushqimi i preferuar i të gjitha kohërave

 • Delimano Air Fryer Touch

  Kotoletat do të jenë krokante nga jashtë dhe të lëngshme nga brenda.

 • Delimano Air Fryer Touch

  Perime krokante të skuqura në ajër që do të jenë jashtëzakonisht të shijshme për të gjithë.

 • Delimano Air Fryer Touch

  Ëmbëlsirat dhe mezetë e bëra në pak minuta për mysafirë të papritur.

8 Programe të paracaktuara për shumëllojshmëri pjatash

Friteza me ajër përmban 8 programe të paracaktuara shumë të thjeshta për t'u përdorur dhe me udhëzim të rregulluar në të dy koshat. Thjesht zgjidhni një nga 8 funksionet e paracaktuara të testuara dhe të vërtetuara dhe lëreni tiganin të punojë në vendin tuaj për të sjellë rezultatet më të mira në tryezën tuaj! Zgjidhni:

 • Patate të skuqura
 • Krah pule
 • Kotoleta
 • Mish
 • Peshk
 • Emëlsira
 • Dehidratoni ushqime
 • Shkrirje ushqimesh

Nëse asnjë nga këto nuk është e përshtatshme për nevojat tuaja, mos ngurroni të përgatisni ndonjë nga recetat tuaja duke përdorur funksionin DIY, ku mund të vendosni temperaturën dhe kohën deri në 90 minuta sipas nevojës.

Delimano Air Fryer Touch

Dy kosha dhe opsione të rregullueshme për më shumë komoditet

Delimano Air Fryer Touch ka të përfshirë tasin e skuqjes dhe shportën e skuqjes për të ofruar më shumë komoditet. Tasi ka një kapacitet prej 5 litrash, ndërsa shporta e skuqjes me kapacitet 3,2 litra që futet në tas më të madh është e përshtatshme për porcione më të vogla. Ndërrimi midis koshave është i thjeshtë për shkak të dorezës së ndashme që mund të zhvendoset midis koshit dhe tasit me vetëm një klikim të lehtë.

Delimano Air Fryer Touch

Me veçori të përshtatshme për përdorim dhe ruajtje të lehtë

Kur ktheheni të lodhur në shtëpi nga puna, asgjë më shumë se një pajisje kuzhine e lehtë për t'u përdorur, e cila përshpejton përgatitjen e ushqimit tuaj. Air Fryer Touch ofron shumë funksione të dobishme që do ta bëjnë përdorimin e tij të këndshëm dhe të sigurt për të gjithë familjen.

 • Delimano Air Fryer Touch

  Doreza e ftohtë në prekje dhe veçori të tjera sigurie si fikja automatike, drita dhe sinjali.

 • Delimano Air Fryer Touch

  Ekrani dixhital me prekje të shpejtë lejon një përzgjedhje të qartë të funksioneve dhe cilësimeve.

 • Delimano Air Fryer Touch

  Veshja jo ngjitëse si në shportë ashtu edhe në tas parandalon ngjitjen e ushqimit dhe lejon larjen e lehtë.

Pamje e mrekullueshme për çdo kuzhinë

Me pamjen e tij moderne dhe elegante Air Fryer Touch do të përshtatet në çdo kuzhinë dhe falë ofrimit të më shumë kapacitetit në të njëjtën madhësi kompakte dhe ruajtjes së zgjuar të kordonit, pa dyshim do të gjejë një vend në banakun tuaj. Është në dispozicion në dy ngjyra:

 • E zezë
 • E kuqe
Delimano Air Fryer Touch
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Fuqia 1500 W
 • Voltaxhi 220-240V~
 • Doreza që hiqet
 • Madhesitë e koshave: 3,2 L ose 5 L
 • Kohëmatësi 90 min
 • Temperatura 80 - 200°C
 • Përmasa 35 x 26 x 30 cm
Delimano Air Fryer Touch

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star