WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Dehidratues për ushqime

Photo
Video
-50%

Pregatisni ushqime të thara në shtëpi me dehidratuesin e ushqimit Delimano Joy. Tani mund të dehidratoni të korrat e sezonit për ruajtje afatgjatë dhe të krijoni vakte me shije për familjen dhe miqtë tuaj. Ideale për fruta, perime, mish, peshk ose bukë. Me 5 tabaka të rregullueshme (1,5 ose 2,8 cm) dhe termostat rregullues (35-70°C). Fuqia 200-240 W.

Dehidratues për ushqime

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 2,995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pregatisni ushqime të thara në shtëpi me dehidratuesin e ushqimit Delimano Joy. Tani mund të dehidratoni të korrat e sezonit për ruajtje afatgjatë dhe të krijoni vakte me shije për familjen dhe miqtë tuaj. Ideale për fruta, perime, mish, peshk ose bukë. Me 5 tabaka të rregullueshme (1,5 ose 2,8 cm) dhe termostat rregullues (35-70°C). Fuqia 200-240 W.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni ushqime të shëndetshme, me pak kalori, të bëra në shtëpi

A është kopshti juaj plot mollë, dardha, domate, erëza? A i duan fëmijët tuaj bananet e thara? Mos lejoni që asnjë ushqim të shkojë dëm dhe mos shpenzoni më para për të blerë ushqime të thara të cilat gjithashtu përmbajnë edhe konservues artificial! Përdorni dehidratuesin për ushqime Delimano Joy, një pajisje e dobishëm kuzhine që shndërron çdo ushqim të freskët në shijen e shijshme ose të ëmbël duke hequr përmbajtjen e lagështirës nga ushqimi.

Delimano Joy Food Dehydrator

Ruan më shumë vitamina dhe minerale

Dehidratuesi i ushqimit ka 5 ndarje të sigurta (lartësia e tyre është 1,5 cm ose 2,8 cm) dhe një termostat rregullues (35-70 °C) që lejon ushqime të ndryshme të thahen në temperaturën e duhur. Ushqimi juaj do të ruajë vlerën ushqyese pasi dehidratimi mban më shumë vitamina dhe minerale. Me dehidratorin tonë të ushqimit do të merrni një alternative më të shpejtë dhe më të efektshme për ruajtjen e ushqimit tuaj dhe gjithashtu metodë më të shëndetshme sesa konservimi ose ngrirja.

 • Delimano Joy Food Dehydrator

  5 ndarje me lartësi (1,5 cm ose 2,8 cm)

 • Delimano Joy Food Dehydrator

  Termostat i rregullushëm (35-70°C).

 • Delimano Joy Food Dehydrator

  Pjesët ndarëse mund të lahen në lavastovilje.

 • Delimano Joy Food Dehydrator

  Pregatisni fruta dhe perime në të njëjtën kohë.

Një dollap plotë me ushqime të thara e të shijshëm

Nuk ka kufizime në atë që mund të bëni me dehidratuesin - thjeshtë rrotulloni butonin dhe filloni të eksperimentoni me ushqimet tuaja të preferuara. Ushqimi i tharë i blerë në dyqan është i shtrenjtë dhe i mungojnë vlera ushqyese, por me dehidratorin tonë mund të përgatisni çdo kombinim të mundshëm fruta apo perime. Me dehidratues ju mund të bëni:

 • Delimano Joy Food Dehydrator

  Perime

 • Delimano Joy Food Dehydrator

  Fruta

 • Delimano Joy Food Dehydrator

  Erëza

 • Delimano Joy Food Dehydrator

  Ushqime të ndryshme

Ruani ushqimin, kurseni kohë dhe para

Dehidrator për ushqimet Delimano Joy konsumon pak energji dhe ju ndihmon në kursimin e hapësirave në shtëpi pasi ushqimet e thara nuk zënë shumë hapësirë. Ju gjithashtu mund të kurseni ushqime që mund të prisheshin, si frutat e harruara në pjesën e prapme të frigoriferit tuaj, dhe t'i shndërroni ato në ushqime të shijshme të shëndetshme.

Delimano Joy Food Dehydrator

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star