Nuk keni produkte në shportë

Provo

Compact Cook

Photo
Video

Delimano Compact Cook është një tenxhere elektrike me 30 programe të integruara për përgatitjen e lehtë të vakteve tuaja të preferuara. Përmban një enë gatimi prej çeliku inox 2,3 litra, 3 aksesorë kryesor (thikë, përzierës, rrahëse) dhe një shportë me avull. Njësia kryesore me motor ngrohje 500W dhe 1000 W shtesë të energjisë ngrohëse, e cila mundëson gatim të shpejtë me temperature prej 37 - 120 °C në vetëm disa minuta.

Compact Cook
34,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Delimano Compact Cook është një tenxhere elektrike me 30 programe të integruara për përgatitjen e lehtë të vakteve tuaja të preferuara. Përmban një enë gatimi prej çeliku inox 2,3 litra, 3 aksesorë kryesor (thikë, përzierës, rrahëse) dhe një shportë me avull. Njësia kryesore me motor ngrohje 500W dhe 1000 W shtesë të energjisë ngrohëse, e cila mundëson gatim të shpejtë me temperature prej 37 - 120 °C në vetëm disa minuta.

Më shumë
Detajet e produktit
Compact Cook

Të gjitha në një tenxhere që funksionon si tenxhere magjike

Thjesht vendosni përbërësit, shtypni butonin dhe prisni që vakti të gatuhet.

 • Gatim i drejtuar për këdo - bën gjithçka vetë dhe nëse duhet të shtoni diçka, ndalojeni dhe mund ta shtoni.
 • Bën gjithçka - gatuan, copëton, shtyp, përzien, gatuan me avull, zien etj.
 • Një pajisje që zëvendëson shumë pajisje kuzhine- një procesor ushqimi, aparat buke, mulli kafeje, gatues me avull, shtrydhëse frutash e perimesh, tenxhere e ngadaltë dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishmja - sobë.
 • E fuqishme - me 1000 W energji ngrohje dhe 500 W fuqi përzierje / prerje, mund të trajtojë çdo sfidë
 • 30 programe automatike të integruara - për autonomi të plotë në kuzhinë dhe receta të panumërta për t'u provuar
 • Kapaciteti familjar - me tas prej çeliku inox 3,2 L, ju do të jeni në gjendje të gatuani për të gjithë familjen
 • Shpejtësia e rregullueshme - me 10 nivele të ndryshme të shpejtësisë mund të rregullojë funksionimin e saj

Compact cook rekomanduar nga Delimano përfshin:

 • Baza elektrike me motor 500W + 1000W fuqi ngrohëse
 • Tas gatimi prej çeliku inox 2,3 l
 • Shportë gatimi
 • Thikë me 4 tehe
 • Përzjerëse
 • Rrahëse
 • Kapak standart
 • Spatula
 • Kupa matëse me veçorinë e heqjes së shportës
Compact Cook

Çdo gjë është më e thjeshtë me këtë pajisje

Kjo tenxhere shume funksionale është ideale për çdo kuzhinë, me 30 programe automatike të integruara dhe 10 nivele të ndryshme shpejtësie që ndihmojnë në përgatitjen e vakteve tuaja të preferuara.

 • Compact Cook

  Duke përdorur thikën me 4 tehe, copëtoni dhe përzieni të gjithë përbërësit tuaj shpejt dhe lehtë.

 • Compact Cook

  Falë përzjerëses në formë fluture, edhe përgatitjet më delikate zgjasin disa minuta dhe janë shumë të thjeshta.

 • Compact Cook

  Me kapacitet 2,3l të shportës së gatimit, bëni të gjitha gatimet tuaja me avull për 4 deri në 6 persona.

 • Compact Cook

  Falë tehut për përzierjes, ju mund të bëni gatime te ziera lehtë pa qenë nevoja të qëndroni në kuzhinë.

Informacione Shtesë
Lorem ipsum
Compact Cook

Compact cook accessories set

Upgrade your COMPACT COOK recommended by Delimano with COMPACT COOK accessories set. With this set, you add 3 functions to your compact cook – slice, great and steam bigger dishes. In package there are: steaming basket, veggie slicer/grater and slicer lid.

Click here for more info

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia