Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ulje Black Friday

Ulje Black Friday - Përfito nga ofertat tani

Përfito nga ofertat tani

deri ne-70%
Oferta e vlefshme deri në:
[banner_timer]
 

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-37%

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme! Zgjidhja e duhur për kuzhinën, shtëpitë e pushimit apo garazhdin. Ujë i ngrohtë deri në 60°C, 2 Litra ujë në minutë, ndizet vetëm kur hapet rubineti. 

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 5,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Nuk keni ujë të ngrohtë në shtëpi, si pasojë e rrethanave të ndryshme! Zgjidhja e duhur për kuzhinën, shtëpitë e pushimit apo garazhdin. Ujë i ngrohtë deri në 60°C, 2 Litra ujë në minutë, ndizet vetëm kur hapet rubineti. 

Më shumë
Detajet e produktit

Merrni ujë të ngrohtë nga çezma në çdo moment në vetëm 5 sekonda

Nuk keni ujë të ngrohtë dhe keni probleme me linjën e ujit? Ju duhet ujë i ngrohtë në shtëpinë tuaj të pushimit apo në garazhdin tuaj por nuk keni instalime për ujin e ngrohtë? Përfitoni rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit nga Delimano, i cili bën të mundur ngrohjen e ujit menjëherë në çdo moment që ju nevojitet!

Thjeshtë montojeni në lavaman, vendoseni në prizë dhe uji do të fillojë të ngrohet menjëherë!

Uji i ngrohtë nga çezma në vetëm 5 sekonda

Rubineti Delimano do të ngrohë ujin në vetëm 5 sekonda dhe ju mund të përdorni ujë të ngohtë pa ndërprerje.

Mënyrë e thjeshtë dhe e zgjuar për ambjente në të cilat nuk ka instalime për ujë të ngrohtë!

Ujë i nxehtë deri në 60 gradë

Me rubinetin nga Delimano uji do të ngrohet menjëherë deri në 60° thjeshtë duke lëvizur dorezën e rubinetit. Drita e kuqe do t'ju informojë që uji është i ngrohtë dhe ju mund të vazhdoni punën.

Nëse ju duhet uji i ftohtë thjeshtë rrotulloni dorezën në anën blu.

E lehtë dhe praktike për tu përdorur.

Pastërti dhe higjenë në çdo kohë

Nëse ju do të ngrohni uji nëpërmjet bolierit, uji do të qëndrojë në bolier për një kohë të gjatë. Me rubinetin elektrik Delimano uji do të qëndrojë i freskët dhe ju mund ta përdorni për çaj, supë apo kafe.

Përdoreni në kuzhinë, banjo, garazhd ...

Me rubinetin elektrik nga Delimano, ju do të keni ujë të ngrohtë në 5 sekonda.

 • Montojeni në kuzhinë tuaj dhe merrni ujë të ngrohtë për supë, kafe, çaj më shpejt dhe duke kursyer.
 • Montojeni në garazhdin apo vëndin tuaj të punës dhe pastroni duart me ujë të ngrohtë.
 • Montojeni në ambjentet e jashtme dhe përfitoni avantazhin e ujit të ngohtë kudo që ju ndodheni.

Me rubinetin elektrik për ngrohjen e ujit Delimano ju do të kurseni kohë, energji dhe ujë pa pasur nevojë të përdorni sistemin qëndror për ngrohjen e ujit.

Ajo që ju nevojitet është një çelës hidraulik dhe një prizë.

 Une jam një nenë e re moderne dhe jam gjithmonë e prirur për të provuar gjëra të reja. Por më parë kisha një sfide nuk mund të përballesha me mungesën e ujit të ngrohtë në shtëpi. Gjatë verës ne shkojmë shpesh në shtëpinë e pushimit dhe atje kisha të njëjtin problem!

Po mendoja të blija dy ngrohëse për ujin - një për në shtëpi dhe një për në shtëpinë e pushimit. Por bashkëshorti im më shpëtoi - ai porositi rubinetin elektrik për ngrohjen e uji Delimano. Është shumë e lehtë për tu montuar dhe çmontuar dhe ne e marrim me vete në makinë!
 

Dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme - Ky rubinet ka dizajn elegant që përshtatet me çdo kuzhinë

Dizajn elegant, stil i rrumbullakët me plastikë të bardhë dhe metal, do ti shtojnë elegancën kuzhinës tuaj. Gjithashtu ky rubinet është shumë praktik edhe në përdorimin dhe mund të lëvizë majtas djathtas mbi lavaman.

Rubinet elektrik për ngrohjen e ujit të çezmës

urseni ujin, kohën dhe energjinë me rubinetin elektrik nga Delimano - pa humbur ujin nëpërmjet tubave. Rubineti elektrik është i pakrahasueshëm dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë apo në çdo ambjent tjetër të shtëpisë ku uji i ngrohtë është i nevojshëm.

 • Hiqet lehtësisht për tu vendosur në lavaman të ndryshëm
 • E lehtë për tu montuar dhe çmontuar.
 • Dizajn modern që përshtatet me çdo kuzhinë.

Sistem automatik për kontrollin e nxehtësisë

Një sistem plotësisht i automatizuar dhe i kontrolluar me karakteristikën e veçantë me rezistencë në formë spirale. Shumë e lehtë për tu montuar dhe shumë e sigurtë.

Një mënyrë praktike dhe e thjeshtë për të kursyer kohë, energji dhe ujë

 • Kurseni ujë

  Ndryshe nga bolierët të cilët bëjnë të mundur ngrohjen e ujit dhe harxhojnë një sasi të konsiderueshme uji që përcillet nga rubineti e deri tek çezma, me rubinetin për ngrohjen e ujit Delimano uji do të ngrohet në mënyrë të menjëherëshme sapo ju të hapni rubinetin dhe në këtë mënyrë do të kurseni ujin dhe energjinë.

 • Kurseni energji

  Rubineti për ngohjen e ujit Delimano falë karakteristikave të veçanta do të bëjë të mundur ngohjen e ujit dhe në këtë mënyrë ju nuk do të humbisni kohë dhe energji.

 • Kurseni Kohë

  Uji do të ngrohet për 5 sekonda dhe në këtë mënyrë ju do të kurseni kohë. Nuk ju duhet më të prisni gjatë që të nxehet uji.

Rekomandohet për:

 • Për personat të cilët banojnë në pallat dhe nuk kanë sistem për ujin e ngrohtë
 • Për momente kur nuk keni ujë të ngrohtë apo keni probleme me ujin e ngrohtë
 • Perfekte për shtëpitë e pushimit, apo rulotat
 • Para se të montoni rubinetin, sigurohuni që të ndiqni standartet: lidhje e vazhdueshme e energjisë dhe furnizimi me ujë

Informacione Teknike:

 • Materiali: Plastik, metal
 • Voltazhi: 220-240V/50Hz
 • Fuqia: 3KW
 • Presioni: 0.04-0.6MPa
 • Sasia e ujit të ngrohtë deri në 2 Litra/në minutë
 • Pesha: 772 g
 • Kabëll: 1 m
 • Buton automatik për fikje dhe ndezje, nuk është e nevojshme të hiqet nga priza

Informacione shtesë për përdorimin:

 • Pajisja është menduar për përdorim shtëpiak, të brëndshëm dhe ngrohje të ujit vetëm në vende pa rrezik ndaj temperaturave të ulëta (ngrirje) dhe larg objekteve të ndezshme (të paktën 0,4m)
 • Sigurohuni që të jetë lidhur në mënyrë korrekte dhe të sigurt si përdorues i vetëm i furnizimit me ujë të vazhdueshëm dhe prizë me tokëzim.
 • Gjithmonë lëreni dorezën në pozicion të mbyllur pas përdorimit dhe shkëputeni pajisjen nga furnizimi me energji elektrike nëse nuk përdoret për më shumë se një ditë!
 • Gjeni më shumë informacion në manualin e përdorimit & fletëpalosjen e përfshirë në paketim së bashku me produktin në kutinë e tij.

Instruksione përdorimi

Ju lutem lexoni me kujdes manualin e përdorimit përpara përdorimit të produktit. Nëpërmjet këtij materiali ju do të merrni të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me përdorimin dhe instalimin e ketij produkti.

Shkarko Manualin 
Të dhëna teknike
Fuqia 3kW
Materiali abs, Çelik inoks, pp, të tjera
Pesha 1 kg

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,6

25 Vlerësime

1-10 nga 25

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ina Collaku

www.delimano.al

Thjesht i mrekullueshem
Kam qe ne janar qe e kam blere kete produkt dhe ju siguroj qe eshte shume i mire. Si te gjithe dhe une mendoja se nuk mund qe te ngrohej uji aq shpejt dhe pa bolier por ja qe e kisha gabim. Me ka lehtesuar shume larjen e eneve.

Ermal

www.delimano.al

Ujin e nxjerr o te ftohte nga rrjeti ose te nxehte qe te pervelon. Ska mundesi rregullimi per ngrohtesine e ujit qe deshiron.

Jona

www.delimano.al

Me ne fund u krijua nje pajisje kaq komode praktike dhe unike. Jashte mase e kenaqur

Irena

www.delimano.al

Produkt fantastik!Amvisa mos prisni me per ta blere!Une sapo e bleva.

Bruna

www.delimano.al

Do e rekomandoja tek te gjithe,sepse eshte nje blerje e zgjuar :)

Lola

www.delimano.al

Gjetja me e persosur per cdo njeri......kursen energji dhe mbi te gjitha te lehteson pune.....

silviervin

www.delimano.al

kursen kohe,energji,eshte nje zgjidhje e mrekullueshme

Anisa

www.delimano.al

Une kam 2 muaj qe e perdor kete produkt dhe jam shume e kenaqur. E kam montuar te lavamani dhe me ndihmon shume kur laj enet, zarzavatet se nuk me duhet te ve bolierin ne pune. Ja u rekomandoj shume.

eri

www.delimano.al

Tani i laj me më shume deshire enët :) :) :) ...më pelqen shume. Shume faleminderit !

rigi

www.delimano.al

Produkti eshte fantastik! jua sugjeroj qe ta keni ne shtepite tuaja sepse vertet ia vlen :)

1-10 nga 25

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia