Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shporta e gatimit 2 copë

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Skuqni ose gatuani me avull perimet, makaronat ose ushqime të ndryshme me ndihmën e shportës së gatimit. Doreza të cilat ju mbrojnë nga djegja, dhe shumë praktike në përdorim. Ju mund ta përdorni për gatime me avull ose për skuqje. E palosshme për të kursyer sa më shumë hapësirë. Diametri 23 cm.

Shporta e gatimit 2 copë

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Skuqni ose gatuani me avull perimet, makaronat ose ushqime të ndryshme me ndihmën e shportës së gatimit. Doreza të cilat ju mbrojnë nga djegja, dhe shumë praktike në përdorim. Ju mund ta përdorni për gatime me avull ose për skuqje. E palosshme për të kursyer sa më shumë hapësirë. Diametri 23 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Një paisje e mrekullueshme e re për kuzhina moderne

Ne të gjithë duam të gjejmë mënyrat më të lehta për të kryer punët e shumta në kuzhinë. Dhe kush është mënyra më e mirë për ta bërë atë, sesa një paisje e mrekullueshme që është e lehtë për tu transformuar dhe për tu ruajtur pasi është pastruar?

Duke prezantuar shportën e gatimit të ushqimeve delimano – teknologjia më e re e gatimit që rrotullohet për tu transformuar në 12 përdorime të ndryshme praktike. Të gjitha në një njësi kompakte që është e lehtë për tu pastruar, për tu palosur dhe për tu ruajtur.

Për shkak të sistemit të saj unik, shporta e gatimit mund të përdoret ose në mënyrë të pavarur ose sëbashku me enët e tjera të gatimit, me avull ose të skuqurat tuaja të preferuara.Përdoreni këtë mjet të veçantë për të:

 • Gatuar makarona të buta ose al dente

 • Perime me avull

 • Kofsha pule apo patate të skuqura

 • Për të gatuar ose për të zier vezët

 • Përdoreni si kullesë

 • Mbajtëse frutash

Projektuar për të bërë gatim të sigurt dhe praktik

Mbajtësi i projektuar posaçërisht për mbrojtje nga djegia me ujë të nxehtë. Falë dorezave speciale të dizajnuara, ju mund të gatuani me avull, zieni, vloni dhe skuqni në mënyrë të sigurtë pa i përdorur dorezat. Kur gatimi, avullimi dhe tiganisja është bërë, thjesht hiqni shportën e gatimit dhe boshatiseni atë ose rrotullojeni për të marrë një tas.

E lehtë për t'u pastruar, palosur dhe ruajtur

Ngrini dorezat e mbyllura të shportës së gatimit për ta zgjeruar atë plotësisht.

Paloset plotësisht dhe nuk zë shumë vend në dollap.

Avantazhet:

 • Kryen një numër të madh funksionesh në kuzhinë.
 • E sigurt, e shpejtë dhe e lehtë në përdorim.
 • Përdoret për të skuqura, për gatime me avull dhe si kullesë.
 • Doreza praktike për mbrojtje nga djegia.
 • E lehtë për tu pastruar.
Informacione Shtesë

Informacione mbi produktin:

 • Nuk ndryshket.
 • Lahet në pjatalarëse.
 • Përdorim praktik.
 • Diametri i produktit: 23 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star