Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Blender 2në1 Perla

Photo
Video
-50%

Blender 2ne1 Perla perfekte për shtypjen, përzierjen, miksimin dhe përpunimin e ushqimeve. Fuqi 400W dhe kapacitet maksimal 1.5 litra.

Blender 2në1 Perla

Çmimi: 6,980 Lekë


Oferta: 3,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Blender 2ne1 Perla perfekte për shtypjen, përzierjen, miksimin dhe përpunimin e ushqimeve. Fuqi 400W dhe kapacitet maksimal 1.5 litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Delimano Perla Blender 2në1 me një dizajn të shkëlqyeshëm dhe performancë të jashtëzakonshme me fuqi 400W. Thikat speciale me katër shtresa janë perfekte për shtypjen, përzierjen, miksimin dhe përpunimin e ushqimeve. Thërrmoni akull, frutat dhe perime të gjitha brenda sekondave! Kapacitet i saj 1.5 litra është i përsosur për të bërë pije dhe smoothie për të gjithë familjen dhe tasi per grirje prej 0,5 litra është ideal për të copëtuar perime, fruta, arra ose erzat!

  • Copëton akullin në pak sekonda
  • Grin frutat e ngrira, perimet dhe arrat në pak minuta
  • Copëton permiet e freskëta
  • Kapaciteti i grirëses 0.5 Litra
  • Kapaciteti i enës për përzjerje/miksim 1.5 Litra

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star