Nuk keni produkte në shportë

Provo

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tenxhere me presion 6L

Photo
Video
-36%
Me këtë tenxheren ju mund të gatuani shpejt dhe shëndetshëm në të njëjtën kohe. Si? Me presion. Dhe pa u shqetësuar - pasi kjo tenxhere ka sistem sigurie. Dhe për më tepër është shumë e thjeshtë në përdorim - hapet dhe mbyllet me një dorë. Me një kapacitet 6 litra ideale për të gatuar shëndetshëm për të gjithë familjen.
Tenxhere me presion 6L

Çmimi: 13,990 Lekë


Oferta: 8,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Me këtë tenxheren ju mund të gatuani shpejt dhe shëndetshëm në të njëjtën kohe. Si? Me presion. Dhe pa u shqetësuar - pasi kjo tenxhere ka sistem sigurie. Dhe për më tepër është shumë e thjeshtë në përdorim - hapet dhe mbyllet me një dorë. Me një kapacitet 6 litra ideale për të gatuar shëndetshëm për të gjithë familjen.
Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni vaktet tuaj shpejt dhe thjeshtë

Me tenxheren me presion ju do të gatuani më shpejt & më thjeshte: vendosni përbërësit, hidhni ujin dhe mbyllni kapakun. Në vetëm pak kohë, ju do të keni mundësinë të pregatisni ushqime të shëndetshme dhe plot vitamina.

Jo vetëm që ushqimi do te gatuhet më shpejt, por do të jetë i shëndetshëm. Do të ruani të gjitha vitaminat, vlerat ushqyese dhe ushqimet tuaj do të jenë shumë herë më të shijshme.

Karakteristikat e produktit

  • Materiali çelik inox
  • Kapaciteti 6L çelik inox 18/10
  • Sistem mbyllje sigurie
  • E përshtatshme për sobë me induksion, gas, elektrike, halogjen.
Tenxhere me presion Berlinger

Çfare e bën këtë tenxhere kaq speciale dhe të veçantë?

Tenxherja është me presion dhe ju do të gatuani 35% më shpejtë në krahasim me mënyrat tradicionale.

Me një kapacitet prej 6 litrash, ju do të gatuani vakte të shijshme e të shëndetshme për të gjithë familjen, me më shumë vitamina e vlera ushqyese e në të njëjtën kohë do të kurseni kohë dhe energji. Prodhuar me material çelik shumë cilësor .

Tenxhere me presion Berlinger

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star