Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set thikash dhe mbajtëse

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-10%
Set thikash i bukur dhe elegant, me material prej çelik inox me cilësi të lartë. Ky set përfshin pesë thikat më të përdorshme në çdo kuzhinë dhe në përditshmëri. Gjithçka që duhet të bëni është të bëheni kreativ dhe të shijoni gatimin tuaj.
Set thikash dhe mbajtëse

Çmimi: Nga 4,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 4,491 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Set thikash i bukur dhe elegant, me material prej çelik inox me cilësi të lartë. Ky set përfshin pesë thikat më të përdorshme në çdo kuzhinë dhe në përditshmëri. Gjithçka që duhet të bëni është të bëheni kreativ dhe të shijoni gatimin tuaj.
Më shumë
Detajet e produktit

Set thikash dhe mbajtëse

Set thikash i bukur dhe elegant, me material prej çelik inox me cilësi të lartë. Ky set përfshin pesë thikat më të përdorshme në çdo kuzhinë dhe në përditshmëri. Gjithçka që duhet të bëni është të bëheni kreativ dhe të shijoni gatimin tuaj.

Info rreth produktit

 • Materiali çelik inox
 • Në set përfshihen 5 thika
 • Thika e shefit 20 cm
 • Thikë buke 20 cm
 • Thikë 20 cm
 • Thikë 12.5 cm
 • Thikë 9 cm
 • Mprehës
 • Gërshërë
 • Mbajtëse
Set Thikash Berlinger

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star