Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pjata supe 2 copë

Photo
Video
-51%
Set pjatash për përdorim të përditshëm, me material 100% qeramik. Seti përfshin dy pjata të thella. Ato mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.
Pjata supe 2 copë

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Set pjatash për përdorim të përditshëm, me material 100% qeramik. Seti përfshin dy pjata të thella. Ato mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.
Më shumë
Detajet e produktit
Set pjatash për përdorim të përditshëm, me material 100% qeramik. Seti përfshin dy pjata të thella. Ato mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani, prodhuar në Portugali.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star