Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pjatë ovale 35x28 cm

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-52%
Pjatë ovale, me material 100% qeramik, ideale për përdorim të përditshëm. Madhësia e pjatës është 35 x 28 cm dhe mund të lahet në lavastovilje, mund te përdoret edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani. Prodhuar në Portugali.
Pjatë ovale 35x28 cm

Çmimi: 1,240 Lekë


Oferta: 590 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Store Listing
Më shumë
Pjatë ovale, me material 100% qeramik, ideale për përdorim të përditshëm. Madhësia e pjatës është 35 x 28 cm dhe mund të lahet në lavastovilje, mund te përdoret edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani. Prodhuar në Portugali.
Më shumë
Detajet e produktit
Pjatë ovale, me material 100% qeramik, ideale për përdorim të përditshëm. Madhësia e pjatës është 35 x 28 cm dhe mund të lahet në lavastovilje, mund te përdoret edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani. Prodhuar në Portugali.
Store Listing

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star