Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Pjata ëmbëlsirash 2 copë

Photo
Video
-51%
Material 100% qeramik, për përdorim të përditshëm për servirjen e ëmbëlsirave. Seti përfshin 2 pjata. Mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani. Prodhuar në Portugali.
Pjata ëmbëlsirash 2 copë

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Material 100% qeramik, për përdorim të përditshëm për servirjen e ëmbëlsirave. Seti përfshin 2 pjata. Mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani. Prodhuar në Portugali.
Më shumë
Detajet e produktit
Material 100% qeramik, për përdorim të përditshëm për servirjen e ëmbëlsirave. Seti përfshin 2 pjata. Mund të lahen në lavastovilje dhe mund të përdoren edhe në mikrovalë. Dizenjuar në Lituani. Prodhuar në Portugali.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star