Nuk keni produkte në shportë

Provo

3në1 Deluxe Dormeo Egyptian Grand

Photo
Video

Sillni elegancën dhe magjinë e Egjiptit të vjetër në shtëpinë tuaj me këtë produkt fantastik 3në1 i cili mund të përdoret si batanije, jorgan apo mbulese divani.

 • 3në1 - batanije, jorgan dhe mbulesë krevati
 • 2 ngjyra - bezhë dhe lejla
 • lahet në 40°C
 • e përdorshme në të dyja anët
3në1 Deluxe Dormeo Egyptian Grand
Nga 9.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillni elegancën dhe magjinë e Egjiptit të vjetër në shtëpinë tuaj me këtë produkt fantastik 3në1 i cili mund të përdoret si batanije, jorgan apo mbulese divani.

 • 3në1 - batanije, jorgan dhe mbulesë krevati
 • 2 ngjyra - bezhë dhe lejla
 • lahet në 40°C
 • e përdorshme në të dyja anët
Më shumë
Detajet e produktit

Një zgjidhje e mrekullueshme 3në1 e cila ju mbështjell me butësi

Pse të bëni shtëpinë tuaj rrëmuje me një sërë batanijesh, jorganësh e mbulesash kur mund të përdorni vetëm një të tillë? Dormeo Egyptian Grand 3në1 Deluxe mund të përdoret si një batanije e ngrohtë gjatë kohës që jeni në dhomën e ndenjes, jorgan i rehatshëm i cili do t'ju dhurojë ngrohtësi në netët e ftohta të dimrit apo si një mbulesë elegante me të cilët mund të mbuloni krevatitn tuaj për tu dukur sa më mirë.

Dizajn elegant i cili do të bëjë edhe më të ngrohtë shtëpinë tuaj

Dormeo Egyptian Grand 3në1 Deluxe është i disponueshëm në ngjyra elegante dhe ka një pamje tërheqëse për syrin. Ajo do të sjellë stilin Egjiptian në përditshmerinë tuaj. Batanija, jorgani, mbulesa mund të përdoret në të dyja anët - njëra anë është e butë dhe e ngrohtë me material pellushi të butë, ndersa ana tjeter me material poliester në ngjyrat bezhë dhe lejla. E disponueshme në dy permasa 140x200cm dhe 200x200cm. Është shumë praktike edhe në larje dhe nuk e humbet ngjyrën dhe formën për vite me rradhë.

Për ditë dhe netë të këndshme

Dormeo Egyptian Grand 3në1 Deluxe është e përbërë nga materiale të cilësisë së lartë të cilat sigurojne ngrohtësi dhe butësi, duke e bërë këtë produkt ideal për ditët dhe netët e ftohta të vjeshtës dhe dimrit në dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e studimit apo në çdo ambjent tjetër të shtëpise ku ju mund të kaloni më shumë kohë. 

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Top fabric: 100% polyester microfiber, 90gsm; Bottom fabric: 100% polyester, 200gsm
Mbushja 100% polyester, 150 gsm
Programi Dormeo salloni
Përmasat 140x200; 200x200
Stina dimër
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star