ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Kullesë Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Kullesë pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për makaronat, salcat apo çajin, ose për të shpërndarë sheqerin sipër ëmbëlsirave. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje. E disponueshme nq dy përmasa - 18 cm dhe 8.5 cm.

Kullesë Brava
390 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Kullesë pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për makaronat, salcat apo çajin, ose për të shpërndarë sheqerin sipër ëmbëlsirave. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje. E disponueshme nq dy përmasa - 18 cm dhe 8.5 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Kullesë për një shumëllojshmëri përdorimesh në kuzhinë

Kullesa Delimano Brava për një shumëllojshmëri perdorimesh në kuzhinë, si kullimi i ujit të makaronave, salcës ose lëngut të mishit, për sitjen e miellit, apo për shpërndarjen e pluhurit të sheqerit mbi ëmbëlsira.

Doreza e gjatë ju mbron nga djegia dhe çengeli në anën tjetër ju ndihmon që ajo të qendroj mbi tenxhere ose tigan. Shumë praktike dhe e lehtë në përdorim. Cengeli i saj ju ndihmon ta varni dhe ta keni gati në çdo moment që dëshironi ta përdorni.

Delimano Brava Strainer PRO

Mund të përdoret për:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

Kullesë Delimano Brava për më shumë lehtësi në pregatitjen e ushqimeve

  • madhësi perfekte për të kulluar makaronat, ose për të situr miellin
  • kullesa e vogël perfekte për të spërkatur pluhurin e sheqerit për ëmbëlsirat ose për të kulluar çajin
  • cengel për tu varur në kuzhinë
  • materiale rezistente ndaj gërryerjes dhe mund të lahen në lavastovilje
  • materiale rezistente dhe të buta në prekje
  • të riciklueshme dhe ekologjike
  • e disponueshme në 2 përmasa  – 18 cm dhe 8,5 cm
Delimano Brava Strainer PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star