Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Aksesore për robot kuzhine deluxe për prerje dhe grirje

Photo
Video

Ktheni robotin tuaj të kuzhinës në një prerëse dhe rende. Një aksesor i thjeshtë për tu bashkangjitur që vjen me tre pjesë çeliku të pandryshkshëm për prerje, grirje dhe copëtim. Përpunoni me shpejtësi perimet për sallatë, supë ose salca, prisni ose grini djathë dhe arra për gatim, pjekje, mbushje dhe meze të shpejtë. Vjen me një shtytës plastik për të siguruar sigurinë në përdorim. Ky aksesorë përdoret me Robotin e kuzhinës Delimano Platinum Deluxe.

Aksesore për robot kuzhine deluxe për prerje dhe grirje
6,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ktheni robotin tuaj të kuzhinës në një prerëse dhe rende. Një aksesor i thjeshtë për tu bashkangjitur që vjen me tre pjesë çeliku të pandryshkshëm për prerje, grirje dhe copëtim. Përpunoni me shpejtësi perimet për sallatë, supë ose salca, prisni ose grini djathë dhe arra për gatim, pjekje, mbushje dhe meze të shpejtë. Vjen me një shtytës plastik për të siguruar sigurinë në përdorim. Ky aksesorë përdoret me Robotin e kuzhinës Delimano Platinum Deluxe.

Më shumë
Detajet e produktit

Upgrade your Kitchen Robot

Make your Kitchen Robot even more useful with a slicer and grater set, the tool you need to quickly, cleanly and safely slice and grate vegetables, nuts, cheese and more, all at the touch of a button. No need to buy a separate machine with this easy to attach accessory for the Kitchen Robot Deluxe Meat Grinder.

Your choice of grating, slicing and shredding

The set comes with three stainless steel drum inserts for effortless slicing, coarse grating, fine grating and shredding.

  • Quickly prepare fresh vegetables for a healthy salad, soup or sauce.
  • Chop nuts, dried fruit and chocolate for baking, muesli or snacks.
  • Grate cheese for pasta or pizza.
  • Slice potatoes for homemade potato chips or apples for pie.

Produces perfect results, every time.

Simple and safe to use

The three stainless drums are easy to clean, simple to swap in and out of the attachment and very sharp. To keep your fingers safe the set include a plastic pusher to put your ingredients into the system without worry.

*Note that the pasta maker set can only be used in conjunction with the head from the Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Meat Grinder Set.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia