Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Aksesorë per servirjen e makaronave Brava

Photo
Video
-31%

Aksesorë për servirjen e makaronave, pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Aksesorë per servirjen e makaronave Brava

Çmimi: 590 Lekë


Oferta: 410 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Aksesorë për servirjen e makaronave, pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesori perfekte për darkat italiane

Funksionale dhe plot stil, një aksesorë ideal për servirjen e makaronave, ajo ka 6 vrima të vogla me anë të së cilave bëhet e mundur kullimi i ujit. Material shumë cilësore dhe rezistent ndaj gërryerjeve, shumë praktike në përdorim dhe në larje. Servirni direkt në pjatë makaronat tuaja te preferuar gjatë darkave me temë italiane.

Perfekte për servirjen e makaronave:

  • me 6 vrima për të kulluar ujin
  • ideale për servirjen e makaronave
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarëse
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj. Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star