Nuk keni produkte në shportë

Provo

Aksesore druri për kuzhinë Brava

Photo
Video

Një set i domosdoshëm për kuzhinën tuaj, i përbërë nga 3 aksesorë të cilët janë praktik dhe shumë të përdorshëm në kuzhinë. Seti përfshin lugën e rrumbullakët me vrimë, spatul e thjeshtë dhe spatul me hapësirë.

Aksesore druri për kuzhinë Brava
599 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një set i domosdoshëm për kuzhinën tuaj, i përbërë nga 3 aksesorë të cilët janë praktik dhe shumë të përdorshëm në kuzhinë. Seti përfshin lugën e rrumbullakët me vrimë, spatul e thjeshtë dhe spatul me hapësirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Nga thellësia e pyjeve evropiane, aksesoret Delimano Brava Natura PRO janë bërë nga druri i ahut i rritur dhe i patrajtuar. Të zgjedhura me kujdes shndërrohen në vegla të bukura kuzhine.

Produktet tona të kuzhinës prej druri janë të lehta për t'u kujdesur, ato mund të përdoren për periudha më të gjata kohore (në varësi të frekuencës së përdorimit) dhe janë 100% bio-degradable. Dizajni i tyre ergonomikisht por i thjeshtë do të kënaqë edhe përdoruesit më skeptik.

Ky set ka 3 pjesë:

  • Lugë e rrumbullakët me qoshe dhe vrimë 30 cm
  • Spatula e thjeshtë 30 cm
  • Spatula me hapesira 30 cm

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia