Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 
 • Tenxhere Multicooker PRO

  Tenxhere Multicooker PRO

  - Me Kapacitet 5.5 Litra
  - Me 14 Sisteme sigurie
  - Me 15 Funksione të paracaktuara
  - Fuqia 1.000 Watt

  Çmimi: 14,990 Lekë

  Çmimi Club5: 13,490 Lekë

  Tenxhere Multicooker PRO

  Tenxhere Multicooker PRO

  Tenxhere Multicooker PRO me presion

 • Robot Kuzhine Pro
  -13%

  Robot Kuzhine Pro

  - 6 shpejtësi dhe funksionin me pulsim
  - Fuqia 1.400 Watt
  3 aksesore
  Lëzivje në formë planetare

  Çmimi i rregullt: 15,990 Lekë

  Oferta: 13,990 Lekë

  Robot Kuzhine Pro
  -13%

  Robot Kuzhine Pro

  Robot Kuzhine Pro

 

Tenxhere dhe Tigan

 
 

Pajisje Elektrike

 
 

Aksesorë Kuzhine

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 
Vlerësimet e klientëve:

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë 

NJOFTIM I RËNDËSISHËM për të gjithë blerësit e Rubinetit Digjital Pro nga DELIMANO!