Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Seti Master CopperLux
  + DHURATË

  Seti Master CopperLux

  Një set i kompletuar me enë gatimi që çdo shef kuzhine duhet të ketë! Përdoren në të gjithë sobat edhe ato me induksion. Prodhuar në Spanjë!

  Çmimi i rregullt: 24.990 Lekë

  Oferta: 19.990 Lekë

  Seti Master CopperLux
  + DHURATË

  Seti Master CopperLux

  Një set i kompletuar me enë gatimi që çdo shef kuzhine duhet të ketë!

 • 2 Funksione ne 1 produkt
  -40%

  2 Funksione ne 1 produkt

  Tavë rrumbullake Copper Lux 26 cm. Gatuani dhe piqni çdo gjë në një tavë të vetme. Mund të përdoret në të gjitha sobat dhe në furrë.

  Çmimi i rregullt: 3.990 Lekë

  Oferta: 2.390 Lekë

  2 Funksione ne 1 produkt
  -40%

  2 Funksione ne 1 produkt

  Tavë rrumbullake Copper Lux 26 cm për të gjitha sobat dhe në furrë.

 • Grirëse Elektrike Joy
  -50%

  Grirëse Elektrike Joy

  Një pajisje shumë funksionale e cila mund të përdoret çdo ditë.

  - Mund të përdorni thikën teke ose dyshe

  - 2 aksesorë shtesë për salca të ndryshme

  Çmimi i rregullt: 3.990 Lekë

  Oferta: 1.990 Lekë

  Grirëse Elektrike Joy
  -50%

  Grirëse Elektrike Joy

  Një pajisje shumë funksionale e cila mund të përdoret çdo ditë.

 • Rubinet Dixhital PRO
  -20% CLUB5

  Rubinet Dixhital PRO

  • Ujë i ngohtë deri në 60°C
  • Montim i thjeshtë
  • Kurseni ujë dhe energji

  Çmimi: 9.990 Lekë

  Çmimi Club5: 7.990 Lekë

  Rubinet Dixhital PRO
  -20% CLUB5

  Rubinet Dixhital PRO

  Rubineti dixhital për ngrohjen e ujit Delimano PRO

 • Tenxhere + Shportë + Kapak

  Tenxhere + Shportë + Kapak

  Tenxhere + Shportë + Kapak

  Tenxhere + Shportë + Kapak

  Tenxhere + Shportë Stone Legend CopperLUX

 

Tenxhere dhe Tigan

 
 

Pajisje Elektrike

 
 

Aksesorë Kuzhine

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 

Mos i humb këto oferta

Vlerësimet e klientëve:

Produktet më të shitur