Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • MAY DAYS

  MAY DAYS

  - Super Oferta
  - Deri ne 70%
  - Nxitoni sasite jane te limituara
  - E dëgjove mirë, kurrë ska qënë më lirë!

  MAY DAYS

  MAY DAYS

  MAY DAYS

 • Fritezë Air Fryer Pro

  Fritezë Air Fryer Pro

  - 3,5l kapacitet
  - Fuqia 1.250 - 1.400 Watt
  Temperatura nga 80-200 °C

  Çmimi: 9,990 Lekë

  Çmimi Club5: 8,990 Lekë

  Fritezë Air Fryer Pro

  Fritezë Air Fryer Pro

  Fritezë Air Fryer Pro

 • Linja Green Planet
  -20%

  Linja Green Planet

  Materiale alumini 100% të riciklueshme. Green Planet janë enët të cilat kujdesen për çfarë ju hani dhe ku ne jeteojmë.

  Çmimi i rregullt: 2,490 Lekë

  Oferta: 1,992 Lekë

  Linja Green Planet
  -20%

  Linja Green Planet

  Zgjidh Shëndetin, Mbro Planetin

 

Tenxhere dhe Tigan

 
 

Pajisje Elektrike

 
 

Aksesorë Kuzhine

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 
Vlerësimet e klientëve:

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë 

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia