Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ulje Black Friday

Ulje Black Friday - Përfito nga ofertat tani

Përfito nga ofertat tani

deri ne-70%
Oferta e vlefshme deri në:
[banner_timer]
 
 • Deri në 70% ULJE

  Deri në 70% ULJE

  - Festojme Kuq e Zi
  - Vetëm në datat 23-30 Nentor
  - Nxitoni sasitë janë të limituara

  Deri në 70% ULJE

  Deri në 70% ULJE

  Ofertat Kuq e Zi

 • Joy Hand Blender Set Pro

  Joy Hand Blender Set Pro

  Fuqia: 600W
  - 5 funksione & 8 aksesorë
  - I sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur

  Çmimi i rregullt: 4,990 Lekë

  Oferta: 3,990 Lekë

  Joy Hand Blender Set Pro

  Joy Hand Blender Set Pro

  Joy Hand Blender Set Pro

 

Tenxhere dhe Tigan

 
 

Pajisje Elektrike

 
 

Aksesorë Kuzhine

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 
Vlerësimet e klientëve:

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë 

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia