Nuk keni produkte në shportë

Provo
 • Shtoji kuzhinës Argetim

  Shtoji kuzhinës Argetim

  Muaji Delimano, vjen me super oferta në produktet më të kërkuara të kuzhinës. Ulje deri në 60%. 

  Shtoji kuzhinës Argetim

  Shtoji kuzhinës Argetim

  Shtoji kuzhinës Argetim

 • Joy Hand Blender Set Pro

  Joy Hand Blender Set Pro

  Fuqia: 600W
  - 5 funksione & 8 aksesorë
  - I sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur

  Çmimi: 4,990 Lekë

  Joy Hand Blender Set Pro

  Joy Hand Blender Set Pro

  Joy Hand Blender Set Pro

 • Zgarë Elektrike Joy
  -40%

  Zgarë Elektrike Joy

  - Dy sipërfaqe e sheshtë dhe me vija
  - Fuqia 2300 W
  Përmasa 59,2 x 32,3 x 7 cm

  Çmimi i rregullt: 9,990 Lekë

  Oferta: 5,990 Lekë

  Zgarë Elektrike Joy
  -40%

  Zgarë Elektrike Joy

  Zgarë Elektrike Joy

 • Fritezë Air Fryer Pro
  -20%

  Fritezë Air Fryer Pro

  - 3,5l kapacitet
  - Fuqia 1.250 - 1.400 Watt
  Temperatura nga 80-200 °C

  Çmimi i rregullt: 9,990 Lekë

  Oferta: 7,990 Lekë

  Fritezë Air Fryer Pro
  -20%

  Fritezë Air Fryer Pro

  Fritezë Air Fryer Pro

 • Tenxhere Multicooker Pro

  Tenxhere Multicooker Pro

  Tenxhere Multicooker Pro

  Tenxhere Multicooker Pro

  Fuqia 1000W dhe kapaciteti 5.5 litra.

 

Tenxhere dhe Tigan

 
 

Pajisje Elektrike

 
 

Aksesorë Kuzhine

 
 

Nutribullet

 
 

Ofertat

 
Vlerësimet e klientëve:

Video

 •  

  Grirëse Brava Spiralizer me 3 thika

  Një ndryshim i shëndetshëm në kuzhinën tuaj

  Më shumë 
 •  

  Nutribullet Gri me 12 aksesorë

  Nutribullet ka fuqinë të nxjerre vlerat ushqyese që ndodhen në ushqimin që ne hamë

  Më shumë 

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia